Sorum var Tuvalet egitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafa nın annesi tarafından oluşturulan Tuvalet egitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 960 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuvalet egitimi
Konbuyu başlatan Mustafa nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Masal Ada56
Arkadaşlar oglum 2 yaş 2 aylık 5 gündür tuvalet egitimi veriyorum bugün pes ettim ne söylüyo nede gidyo szler kaç yaşında ögrettinz bi çözümünz var mı
Rabbim kolaylık versin canım b2nimki de 2 yaş denedim bir kaç kere ama besi çıkarmamıştım tamamen bezi çıkarıp denemeni tavsiye ederim beze güveniyorlar çünkü ben biraz daha büyümesini bekliyorum 2 buçuk yaşta deneyeceğim tekrar ama bezi tamamen çıkararak👍

G

Gorkemin annesi

Guest
Benim oğlum iki yaş iki aylık en iyi yöntem bezi tamamen çıkarıp sen bebek degilsin büyüdün çocuk oldun bunu anlatabilmek birde ilk bir hafta hep kaciyo ikinci hafta artık biraz öğrenmiş oluyo birakmamani tavsiye ederim şimdi tamamen soyluyo çok nadir kaciriyo

C

Cemrezeynep

Guest
Kızlar aranıza yeni katıldım kızım 3 yaşında ama cümle kuramıyor kelimeleri çok az doktor konuşma geriliği var dedi 3 ay verdi düzeldi düzeldi düzelmedi rapor çıkartıp özel okullara falan göndereceğiz dedi yaşayan var mi ne yapmam gerekiyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar oglum 2 yaş 2 aylık 5 gündür tuvalet egitimi veriyorum bugün pes ettim ne söylüyo nede gidyo szler kaç yaşında ögrettinz bi çözümünz var mı
Canım çok çabuk pes etmişsin 🥰ben üç dört kere başlayıp bıraktım en son başladım pes etmedim bezi tamamen çıkar yoksa olmuyor nasılsa bez var deyip yapıyorlar yine 🤷🤦sen biraz sabırlı ol ve devam et ben başardım çok zor oldu ama oldu şu an üç yaşında şükür artık gecede lavaboya çıkarıyorum bezi tamamen çıkardık hayatımızda 😍😍 darısı sana inşallah 🤲

Anne123

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok çabuk pes etmişsin 🥰ben üç dört kere başlayıp bıraktım en son başladım pes etmedim bezi tamamen çıkar yoksa olmuyor nasılsa bez var deyip yapıyorlar yine 🤷🤦sen biraz sabırlı ol ve devam et ben başardım çok zor oldu ama oldu şu an üç yaşında şükür artık gecede lavaboya çıkarıyorum bezi tamamen çıkardık hayatımızda 😍😍 darısı sana inşallah 🤲
Tam olarak kaç aylıktı öğrendiğinde ve kaç hafta sürdü.

27 aylık oğlum
1 aylık kızım var 3 haftadır deniyoruz.
2. Hafta herşey güzele gitmeye başlamıştı. Geçen salıdan beri kaka tutuyor çiş yapmak istemiyor asla söylemiyor. Artık ıslağamı alıştı ne yaptı ilk kaçırdığında bi korkuyordu şimdi akıyp diyip oturuyor olduğu yerde

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım iki buçuk yaşında başladım iki üç hafta denedim baktım olmuyo bıraktım üstüne gitmedim sonra iki ay sonra yine başladım yine alismadi ağladı söylemedi bıraktık yine tam üçe girdi yine başladım bu sefer klozete değil bizim gittiğimiz alaturka tuvaleti kullanmak istedi çiş gelince koşup terligini giymeye başladı zevk alıyordu sanki su filan döküyordu kakasını temizleyince hoşuna gidiyordu üç günde alıştı sadece bi külot giydiriyordum kolaylıkla çıkarıp tuvalete gitti hiç oraya buraya yapmadı belkide çok fazla deneyip bıraktığım için ordan biseyler kapmisti 😍😍neyseki atlattık ya🤲ama çok zor ya gerçekten zor sabır istiyor yani

Anne123

Kayıtlı Üye
rank
Canım iki buçuk yaşında başladım iki üç hafta denedim baktım olmuyo bıraktım üstüne gitmedim sonra iki ay sonra yine başladım yine alismadi ağladı söylemedi bıraktık yine tam üçe girdi yine başladım bu sefer klozete değil bizim gittiğimiz alaturka tuvaleti kullanmak istedi çiş gelince koşup terligini giymeye başladı zevk alıyordu sanki su filan döküyordu kakasını temizleyince hoşuna gidiyordu üç günde alıştı sadece bi külot giydiriyordum kolaylıkla çıkarıp tuvalete gitti hiç oraya buraya yapmadı belkide çok fazla deneyip bıraktığım için ordan biseyler kapmisti 😍😍neyseki atlattık ya🤲ama çok zor ya gerçekten zor sabır istiyor yani
Bugün 8 9 pijama ıslandı sanırım. Tut tut bağırıyorum biryerden sonra bağırdığım için vicdanım sızlıyor ağlıyorum

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugün 8 9 pijama ıslandı sanırım. Tut tut bağırıyorum biryerden sonra bağırdığım için vicdanım sızlıyor ağlıyorum
Bağırma canım bu sefer senden korkar yine söylemez altına yapar . Eğer öyleyse bırak beze biraz devam etsin sonra tekrar denersin . Benim oğlumda 27 aylık her şey iyi hoş tuvaletinş söylüyor küçük büyük ama gel gör ki lavaboya gitmek istemiyor bende zorlamıyorum. 30. Aylarda denemeyi düşünüyorum bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.