Sorum var Tuvalet egitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafa nın annesi tarafından oluşturulan Tuvalet egitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 963 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuvalet egitimi
Konbuyu başlatan Mustafa nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Masal Ada56

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar oglum 2 yaş 2 aylık 5 gündür tuvalet egitimi veriyorum bugün pes ettim ne söylüyo nede gidyo szler kaç yaşında ögrettinz bi çözümünz var mı
Benim kızım 2 yaş 4 aylık konuşmuyor daha annamıyorda dediklerimi nasıl öyrete bilirim bilmiyorum. tualete oturtuyorum ağlıyor bezini takar takmaz hemen çiş yapıyor. her yolu denedim. onunla beraber kendimde numaradan gidiyorum yanında duruyorum yok yapmıyor. yoruldum artık akışına bıraktım 🤷‍♀️

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim kızım 2 yaş 4 aylık konuşmuyor daha annamıyorda dediklerimi nasıl öyrete bilirim bilmiyorum. tualete oturtuyorum ağlıyor bezini takar takmaz hemen çiş yapıyor. her yolu denedim. onunla beraber kendimde numaradan gidiyorum yanında duruyorum yok yapmıyor. yoruldum artık akışına bıraktım 🤷‍♀️
Canım çok erken dediğim gibi bak kayra büyük tuvaletini yada küçük tuvaletini yaptığını söylüyor sonra geliğ anne bez al diyor bana. Ama tuvalete götüremiyorum. Mesela ben tuvalete gideceğim diyince hemen kaka yada çiş diyor biliyor . Sadece istemiyor bende şuanöık zorlamıyorum 27 aylık oda

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok erken dediğim gibi bak kayra büyük tuvaletini yada küçük tuvaletini yaptığını söylüyor sonra geliğ anne bez al diyor bana. Ama tuvalete götüremiyorum. Mesela ben tuvalete gideceğim diyince hemen kaka yada çiş diyor biliyor . Sadece istemiyor bende şuanöık zorlamıyorum 27 aylık oda
Evet canım annamıyor hakkaten anlasa izzaah edersin yapar ama daha öyle yapması gerektiyini bilmiyor ne yaptıysam baktım benim dediklerimin hiç birini annamıyor ağlıyor Bende artık bıraktım demek daha zamanı deyil. bi gün kendileri bezi çıkarıp yapmak istiyecekler.😊

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet canım annamıyor hakkaten anlasa izzaah edersin yapar ama daha öyle yapması gerektiyini bilmiyor ne yaptıysam baktım benim dediklerimin hiç birini annamıyor ağlıyor Bende artık bıraktım demek daha zamanı deyil. bi gün kendileri bezi çıkarıp yapmak istiyecekler.😊
Aynen öyle canım onu da zorlama yazık psikolojisi filan bozulur

Masal Ada56

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar oglum 2 yaş 2 aylık 5 gündür tuvalet egitimi veriyorum bugün pes ettim ne söylüyo nede gidyo szler kaç yaşında ögrettinz bi çözümünz var mı
Canım öncelikle hazır olması lazım oğlunun. Bn 1 buçuk yaşında bıraktırdım kızımı. Ama daha bebekende sürekli götürür poposunu yıkardım. Islak mendil çoğunlukla kullanmadım. Gelip yıkamaya çalıştım. Öyle böyle şükürler olsun öğrendi. Şimdi 3 yaşına girecek 2 ay sonra

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar