Tuvalet eğitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Tuvalet eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuvalet eğitimi
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋
Nasıl başardınız kızlar kaöırmalar oluyor bana geldiğimi söylemiyor bazen yalandan anne kaka diyor götürüyorum tutuyor sonra bezine yapıyor falan nasıl başaracağım doğa 26 aylık bu arada

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Nasıl başardınız kızlar kaöırmalar oluyor bana geldiğimi söylemiyor bazen yalandan anne kaka diyor götürüyorum tutuyor sonra bezine yapıyor falan nasıl başaracağım doğa 26 aylık bu arada
2 yaş 2 aylık
Bence birazdaha bekle canım bu konuda çocukları çok sıkmamak gerekiyor bu sefer tuvalete gitmek istemiyorlar misal benim olmuş yani 2 yaşında kızım gittiği zaman o da tuvalete gitmek istiyor ama hiçbir şey yapmıyor sadece öyle gidiyor bezini çıkarıyorum biraz duruyor anne tuvaleti yaptım diyor ben de getiriyorum ama hiçbir şey yaptığından değil yani sadece ablasından gördüğü için ben de şu anda çok istiyorum ama şu anda daha küçük özellikle sabah uyandığı zaman bezi kuru mu oluyor ona dikkat et eğer geceleri altını ıslatmıyorsa sabah uyandığında bezi temizse asıl o zaman başlaman lazım canım

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
2 yaş 2 aylık
Bence birazdaha bekle canım bu konuda çocukları çok sıkmamak gerekiyor bu sefer tuvalete gitmek istemiyorlar misal benim olmuş yani 2 yaşında kızım gittiği zaman o da tuvalete gitmek istiyor ama hiçbir şey yapmıyor sadece öyle gidiyor bezini çıkarıyorum biraz duruyor anne tuvaleti yaptım diyor ben de getiriyorum ama hiçbir şey yaptığından değil yani sadece ablasından gördüğü için ben de şu anda çok istiyorum ama şu anda daha küçük özellikle sabah uyandığı zaman bezi kuru mu oluyor ona dikkat et eğer geceleri altını ıslatmıyorsa sabah uyandığında bezi temizse asıl o zaman başlaman lazım canım
Buna katılıyorum . Kayra bana hee şeyi söylüyor artık ama bizde tuvalete gitmek sorun çünkü korkuyor . Daha 2 yaş 5 aylık bakalım bir kaç ay daha geçsin alıştıracağım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar