Sorum var Tuvalet sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hamisbiranne tarafından oluşturulan Tuvalet sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 979 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuvalet sorunu
Konbuyu başlatan Hamisbiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Geceleri 10 dakikada bir tuvalete gidiyorum 37 haftalık hamileyim normal mi bu kadarı uyku uyuyamıyorum resmen
Canım yatmadan 1/2 saat önceden sıvı alınımını kes. Ve sulu meyveler/sebzeler onlarıda yine yatmadan 3/4 saat önceden tüketme. Ben çok şükür bunları uygulayarak ya hiç uyanmıyorum tuvalet ihtiyacı için ya da sadece 1 defa o da sabaha doğru 4/5 civarı. 😁

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Geceleri 10 dakikada bir tuvalete gidiyorum 37 haftalık hamileyim normal mi bu kadarı uyku uyuyamıyorum resmen
Ahhh canımm Ahhh hiç sorma aynı dert bende de var. 11 de yatıyorum sabah saat 5 kadar dön Allah dön sonra uyumu olmadığı için WC gitme. Birde uyku geliyor ama pozisyon bulup uyuyamıyorsun. Bu seferde bacak ağrısı seni delirtiyor o ayrı bı sinir bozucu sonra ne zamana uyuyorum bilmiyorum o arayı işte 😁 birde gece yatmadan sıvı tüketimi azalt. Gerçi azaltsanda uyku uyumadigin için her halükarda az bı WC gelse seni rahatsız ediyor.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ahhh canımm Ahhh hiç sorma aynı dert bende de var. 11 de yatıyorum sabah saat 5 kadar dön Allah dön sonra uyumu olmadığı için WC gitme. Birde uyku geliyor ama pozisyon bulup uyuyamıyorsun. Bu seferde bacak ağrısı seni delirtiyor o ayrı bı sinir bozucu sonra ne zamana uyuyorum bilmiyorum o arayı işte 😁 birde gece yatmadan sıvı tüketimi azalt. Gerçi azaltsanda uyku uyumadigin için her halükarda az bı WC gelse seni rahatsız ediyor.
Yanlız değilmişiz demek 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.