Tuzlu anne sütü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan Tuzlu anne sütü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 442 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuzlu anne sütü
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkizlerin annesi

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şok oldum oğlum sağ göğüsümu hiç emmiyor zorla veriyordum bugün de tadına baktım tuzlu bildiğin sol göğsümde tatlı varmı yaşayan böyle

F

Fatoşfatoş

Guest
Emmedigi icin muhtemelen o gogsunuzdeki sut kanallarınız iltihaplanmistir. Bol bol sağın o göğsünüzü boşaltın. Bebeginizede uykudada olsa o göğsünüzü vermeye çalışın benimde sag göğsümü emmedi zamanla sisti agridi ates felan yapti mastit olmuştum.

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm mutlaka sağ yoksa mastit olursun iltihaplanır çok ateş yapar bebeğini de çanta pozisyonunda emZir bi kaç dakika göğsün rahatlar
Canım zaten göğsümde süt çok yok ateş fln da yapmıyor ki sol göğsümu emiyor tek zaten sağı çok emmiyor du bende bugün niye emmiyor diye tadına baktım tuzlumus meğer 😂😂😂

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şok oldum oğlum sağ göğüsümu hiç emmiyor zorla veriyordum bugün de tadına baktım tuzlu bildiğin sol göğsümde tatlı varmı yaşayan böyle
Benim komsumda ayni sey oldu iki cocugu var ikisinide tek memeden büyüttü doktoru bile şaşırmıştı inanasim gelmemiş ti demek doğruymuş o da hep bi memeden emiyo digerini emmiyo deyince tadina bak demis annesi biri tuzlu biri tatlı ikisindede ayni gelmiş

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Herif bazen dalga geçiyor sag biraz sütlaç yapalım sür çok pahalı diyor
İyiymiş valla😂😂😂
Herif bazen dalga geçiyor sag biraz sütlaç yapalım sür çok pahalı diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal kuzum emmedigi için sağ dök onu hem yeni süt olsun hemde mastıt olma
Öyle yapıyorum canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal kuzum emmedigi için sağ dök onu hem yeni süt olsun hemde mastıt olma
Öyle yapıyorum canım
Benim komsumda ayni sey oldu iki cocugu var ikisinide tek memeden büyüttü doktoru bile şaşırmıştı inanasim gelmemiş ti demek doğruymuş o da hep bi memeden emiyo digerini emmiyo deyince tadina bak demis annesi biri tuzlu biri tatlı ikisindede ayni gelmiş
İlk defa bende kendimde gördüm 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar