Sorum var Uçak seyahati

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravza tarafından oluşturulan Uçak seyahati başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 151 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uçak seyahati
Konbuyu başlatan Ravza
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Uçakla seyahat edeceğim 34 haftalığımin aslında rapor alacaktım ama randevu bulamıyorum alamayacağım bı sıkıntı yaşar mıyım

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Uçakla seyahat edeceğim 34 haftalığımin aslında rapor alacaktım ama randevu bulamıyorum alamayacağım bı sıkıntı yaşar mıyım
Canım seyahat firmasını arayıp öğrenebilirsin ama 28 ile 35 hafta arası raporsuz seyahate izin vermiyorlar diye biliyorum 36 haftadan sonra rapor olsa bile izin olmuyor ben dedem vefat ettiğinde gidecektim 37 haftalık olduğum için doktor rapor veremem versem de uçak izni olmaz demişti iletişime geç öğren olmazsa özel hastaneye git oradan rapor al doktor uygun görürse rapor verir

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Canım seyahat firmasını arayıp öğrenebilirsin ama 28 ile 35 hafta arası raporsuz seyahate izin vermiyorlar diye biliyorum 36 haftadan sonra rapor olsa bile izin olmuyor ben dedem vefat ettiğinde gidecektim 37 haftalık olduğum için doktor rapor veremem versem de uçak izni olmaz demişti iletişime geç öğren olmazsa özel hastaneye git oradan rapor al doktor uygun görürse rapor verir
Sağol canım öyle yapayım o zaman

Tüm sayfalar yüklendi.