Sorum var Ufak bir hatırlatma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Ufak bir hatırlatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 529 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ufak bir hatırlatma
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim niyetim kimseyi incitmek değil post açılmış kaka başlığı altında buna çok dikkat edelim Ka'Ka isminde bir sahabi var yahudiler ona olan kinlerinden affedersiniz çocuklarının dışkısına kaka diyorlar bizler de hiç araştırmadan diyoruz rica ediyorum dikkat edelim bunu çevremize de yayalım özelikle bizler gibi bebekli çocuklu anneler çok kullanıyor uyaralım 😔

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Güzel annelerim niyetim kimseyi incitmek değil post açılmış kaka başlığı altında buna çok dikkat edelim Ka'Ka isminde bir sahabi var yahudiler ona olan kinlerinden affedersiniz çocuklarının dışkısına kaka diyorlar bizler de hiç araştırmadan diyoruz rica ediyorum dikkat edelim bunu çevremize de yayalım özelikle bizler gibi bebekli çocuklu anneler çok kullanıyor uyaralım 😔
Sağol kuzum♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay geçen bende böyle annemi uyarmıiştım evde hep Kayra büyük tuvaletini yapınca ekk yaptın diyoruz 😂😂 evdekilerin alışması biraz zor oldu helde eşim ama alıştı şükür

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İyiyiz gülüm prensesin ellerinden öper hülyam zaman çok çabuk geçiyor büyüdü konuşunca onunla gülüyor çok güzel duygular Rabb'im sana da yaşatsın evlat öyle tatlı ki hiçbir şeye benzemiyor inan 🥰
Oyyy ne güzel bir bilsen heyacanliyim çok .eşimle zaman ne zaman geçecek diyoruz 😘😘🥰🥰

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ay geçen bende böyle annemi uyarmıiştım evde hep Kayra büyük tuvaletini yapınca ekk yaptın diyoruz 😂😂 evdekilerin alışması biraz zor oldu helde eşim ama alıştı şükür
Ekk bizim kürtçede denir Allah razı olsun senden dikkat etmek lazım sahabiler manevi değerlerimiz Allah kahretsin yahudileri

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar