Ultrason da bebeği göremedik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek tarafından oluşturulan Ultrason da bebeği göremedik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,356 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultrason da bebeği göremedik
Konbuyu başlatan Dilek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AmineErva'm

Dilek

Kayıtlı Üye
rank
Ben normalde 6+2 haftalık hamileyim bugün ilk defa ultrasona gittik görünmedi. Doktor tekrar beta istedi. Gebe değil miyim yoksa moralim çok bozuk beta saat 8 de çıkacak ...

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Ben normalde 6+2 haftalık hamileyim bugün ilk defa ultrasona gittik görünmedi. Doktor tekrar beta istedi. Gebe değil miyim yoksa moralim çok bozuk beta saat 8 de çıkacak ...
Hamileysen çıkar canım merak etme moralini bozma bebeğin etkilenir sonuçlar İnşallah istediğin gibi çıkar🤲yaz sonucun çıkınca

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebek küçükse ondan görünmemiş olabilir 1 2 hafta sonra görürsün bence içini ferah tut kötü düşünme

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun senden içime bir su serptin Valla ağlamadım değil korktum.. kısmet ama benim eşim memur yanımda bazen oluyor bazen olmuyor o benim yoldaşım...
Amin Cümlemizden Allah razıdır İnşallah canım🤲korkma herşey Allah'tan ummadığın anda mucizeler bizi buluyo merak etme 🤗seni anlıyorum canım 1 yada 2 hafta daha bekle değerlerin yükselir bebeğiniden görürsün İnşallah Allahın izniyle dua et sadece 🤗

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Aynı şeyi yaşadım sabret görünür inşallah 10 gün sonra git tekrar kontrole göreceksin bebeğini

CnsuAkyz

Kayıtlı Üye
rank
Bende 6. Haftada baktirmistim heyecandan beta değerim seninkinden çok daha düşüktü hemde şimdi 39. Haftadayım içini karartma 40 hafta merakla nasıl geçer onları düşün sen :) sonrası geçmek bilmiyor heyecandan cunkuuuuuu 🥰 iyi düşün değerin güzel çıkmış ama 6 hafta çok erken bende görememiştim 7.5 8 haftalıkken çağırmıştı ve hem kendisini hem kalp atışını duyduk sık dişini😊😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.