Ultrason da bebeği göremedik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek tarafından oluşturulan Ultrason da bebeği göremedik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,356 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultrason da bebeği göremedik
Konbuyu başlatan Dilek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AmineErva'm

T.I

Kayıtlı Üye
rank
Ben normalde 6+2 haftalık hamileyim bugün ilk defa ultrasona gittik görünmedi. Doktor tekrar beta istedi. Gebe değil miyim yoksa moralim çok bozuk beta saat 8 de çıkacak ...
Doktorun iyi diyilmis , nasil gormez. Üstden baktiysa görmemisdir , 6 haftada altdan bakaması gerekir.

Dilek

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun iyi diyilmis , nasil gormez. Üstden baktiysa görmemisdir , 6 haftada altdan bakaması gerekir.
Evet üstten baktı . Bugün sonuca bakıp tekrar kontrol edecek galiba hastanedeyiz yine canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı şeyi yaşadım sabret görünür inşallah 10 gün sonra git tekrar kontrole göreceksin bebeğini
İnşallah canım benim ya

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Evet üstten baktı . Bugün sonuca bakıp tekrar kontrol edecek galiba hastanedeyiz yine canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım benim ya

Alttan bakması gerek diye bişey yok ben 7.haftamda duydum çoğu insan 8.haftalarda duyuyor kötü düşünmeyin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar