Sorum var Ultrason kağıdına bakıp cinsiyet tahmin ede bilen var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine_1993 tarafından oluşturulan Ultrason kağıdına bakıp cinsiyet tahmin ede bilen var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 289 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultrason kağıdına bakıp cinsiyet tahmin ede bilen var mı
Konbuyu başlatan Emine_1993
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine_1993

Emine_1993

Kayıtlı Üye
rank
Kim ultrason kağıdına bakıp cinsiyet tahmini yapa biliyor? 12 hafta 5 günlük resimde. Sizce ne ? Ama resim ekleyemedim nasıl ekleyeyim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kim ultrason kağıdına bakıp cinsiyet tahmini yapa biliyor? 12 hafta 5 günlük resimde. Sizce ne ? Ama resim ekleyemedim nasıl ekleyeyim
Uygulmayaa Google üzerinden gir canım dosya ekle kısmına bas ama yükseleceğin fotonun ilk ekran görüntüsünü al sonra o aldığın fotoyu at
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor muaynen ne zaman bne 13+1 im doktoeum tahminde bulundu mesela %51 kız dedi

Emine_1993

Kayıtlı Üye
rank
Uygulmayaa Google üzerinden gir canım dosya ekle kısmına bas ama yükseleceğin fotonun ilk ekran görüntüsünü al sonra o aldığın fotoyu at
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor muaynen ne zaman bne 13+1 im doktoeum tahminde bulundu mesela %51 kız dedi
12 hafta 5 günlük skrininqe gittim cinsiyet demedi gözükmüyor dedi. Bende resmini videosunu çektim belki bilen olur diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar