Sorum var Ultrason Zararları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Ultrason Zararları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 478 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultrason Zararları
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Okuduğum ve duyduğum bilgilere göre çok sık ultrasona girmek zararliymis otizm vs olabiliyormuş ben 19 haftada 9 defa girdim cok mu kafama takıldı :( Yeni şeyler duydukça sürekli stres sürekli stres napicam bilmiyorum :(((
Kafana çok takma iyi düşün iyi olsun canım annemde öyle derdi doktorum da ama bilmiyorum mecbur sık giden oluyor onlarda da sıkıntı görmedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Okuduğum ve duyduğum bilgilere göre çok sık ultrasona girmek zararliymis otizm vs olabiliyormuş ben 19 haftada 9 defa girdim cok mu kafama takıldı :( Yeni şeyler duydukça sürekli stres sürekli stres napicam bilmiyorum :(((
Herşeyi takma her denilen her zaman doğru degik ve neden k kaadr çok girdn ki

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Kafana çok takma iyi düşün iyi olsun canım annemde öyle derdi doktorum da ama bilmiyorum mecbur sık giden oluyor onlarda da sıkıntı görmedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herşeyi takma her denilen her zaman doğru degik ve neden k kaadr çok girdn ki
Düşük tehlikesi kist falan ondan

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Doktor uygun görmezse sokmaz seni canım benim de safram vardı hafta da hastaneye giderdim ultrason tomografi emar hepsine girdim kucağımda şimdi 15 aylık oldu bile ☺️ korkma korkutmada kendini

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
İlk kez duydum araştırıp baktım hiçbir zararı yok diyor içini ferah tut eğer zararlı olsaydı zaten doktor seni almazdı sık sık

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-23-07-15-43-582_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-23-07-15-43-582_com.android.chrome.jpg
    628.9 KB · Görüntüleme: 23

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İlk defa duyuyorum canım öyle bişey

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar