Sorum var Ultrason Zararları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Ultrason Zararları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 490 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultrason Zararları
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

ebrucacann_1

Kayıtlı Üye
rank
Okuduğum ve duyduğum bilgilere göre çok sık ultrasona girmek zararliymis otizm vs olabiliyormuş ben 19 haftada 9 defa girdim cok mu kafama takıldı :( Yeni şeyler duydukça sürekli stres sürekli stres napicam bilmiyorum :(((
Vallahi canım İlk defa duydum ama ben de Ayda iki kere görüyorum bir kontrol Bir de muayene şimdi Bir tedirgin oldum 😔

evamia

Kayıtlı Üye
rank

ebrucacann_1

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen niye o kadar

Sen niye o kadar girdin canım
Ilk kontrol 10 gün sonra muayene

Sen niye o kadar girdin canım
Muayene oluyorum 10 gün sonra da kontrolüm oluyor özel hastane olduğu için çağırıyorlar cnm💞

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
K
Okuduğum ve duyduğum bilgilere göre çok sık ultrasona girmek zararliymis otizm vs olabiliyormuş ben 19 haftada 9 defa girdim cok mu kafama takıldı :( Yeni şeyler duydukça sürekli stres sürekli stres napicam bilmiyorum :(((
Korkma kuzum birsey olmaz Allahimin izniyle eger aksi bir durum olsa doktor sokmazdi seni sürekli icini ferah tut🤲🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar