Ultrasondan boyu kilosu nasıl belli oluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine tarafından oluşturulan Ultrasondan boyu kilosu nasıl belli oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 502 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultrasondan boyu kilosu nasıl belli oluyor
Konbuyu başlatan Amine
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

...

Moderator
Mod
rank
Merhaba bayanlar bursa sehir Hastanesi'ne gidiyorm doktorum Gültekin hanım fakat onun çektiği ultrason kağıdından hiçbir şey anlaşılmıyor boyunu kilosunuda bana söylemiyor anlayan varmı resmini yüklesem yardımcı olur musunuz teşekkür ederim ☺️
Yükle canım

Amine

Kayıtlı Üye
rank
Yükleyemiyorum bir sorun mu var acaba

Ay pazartesi günü ona randevum var nasıl doktor ilgili mi
Ya aslında iyi bir doktor bende tavsiye üzerine gittim fakat çok fazla ilgilenmiyor şeker yuklemesi iki test vs. Yaptırmak istemedigim için takibimi yapmak istemediğini soyledi ultrason kağıdından da bişey anlamıyorum kilosunu sadece iyi yada önden gidiyor tarzında cevap verdi yine aynı hastanede memik bey varmış biraz yaşlı ama tecrübeli imiş denk getireblrsem ondan randevu almak istiyorm zaten bugün ve yarın grev var sadece gebelere bakıyorlar

Canann

Kayıtlı Üye
rank
Ya aslında iyi bir doktor bende tavsiye üzerine gittim fakat çok fazla ilgilenmiyor şeker yuklemesi iki test vs. Yaptırmak istemedigim için takibimi yapmak istemediğini soyledi ultrason kağıdından da bişey anlamıyorum kilosunu sadece iyi yada önden gidiyor tarzında cevap verdi yine aynı hastanede memik bey varmış biraz yaşlı ama tecrübeli imiş denk getireblrsem ondan randevu almak istiyorm zaten bugün ve yarın grev var sadece gebelere bakıyorlar
Evet Memik bey çok iyi, birde Zeliha Atak var ben sürekli ona gidiyorum çok nazik ve ilgili yoğunluktan dolayı hemen bakıp yolluyorlar aslında

Amine

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar bursa sehir Hastanesi'ne gidiyorm doktorum Gültekin hanım fakat onun çektiği ultrason kağıdından hiçbir şey anlaşılmıyor boyunu kilosunuda bana söylemiyor anlayan varmı resmini yüklesem yardımcı olur musunuz teşekkür ederim ☺️

Evet Memik bey çok iyi, birde Zeliha Atak var ben sürekli ona gidiyorum çok nazik ve ilgili yoğunluktan dolayı hemen bakıp yolluyorlar aslında
Valla bilmiyorum ben büyük ihtimalle bidahaki kontrole başka doktora gideblrim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar