Ultrasyonda 35 haftalik

• Konbuyu başlatan Dogum tarihi
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dogum tarihi tarafından oluşturulan Ultrasyonda 35 haftalik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 530 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ultrasyonda 35 haftalik
Konbuyu başlatan Dogum tarihi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne
D

Dogum tarihi

Guest
Arkadaslar ben 32 haftalik hamileyim ve bebek 2750 kilo ultrasyona gore 35 haftalik gozukuyor dogum tarihi belli degil daha 6 hafta var adet gunune gore 38 haftayi beklerse ozman cok kilolu oluyor o kadar bekletirmi doktor sizde boyle olan varmi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaslar ben 32 haftalik hamileyim ve bebek 2750 kilo ultrasyona gore 35 haftalik gozukuyor dogum tarihi belli degil daha 6 hafta var adet gunune gore 38 haftayi beklerse ozman cok kilolu oluyor o kadar bekletirmi doktor sizde boyle olan varmi
Oy maşallah ne yediniz ki o kadar böyle tontis oldu 32 haftalık iken 😍😍 benim bı fikrim yok daha doğum yapmadım rabbim kolaylık versin sanada canım 🤲🏻

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Normal cnm bnmde 3 hafta önceydi 33 haftalıkken 36 gözüküyordu 38+3 te doğum yaptım

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Benimde iki hafta önden gidiyodu ondan kilosuna ilerdeydi doktorum 4 kiloyu geçmez diye soylemisti vede ilerde olduğu için erken gelir dediği gibide oldu 37 haftalik doğdu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar