Urocare

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlk6 tarafından oluşturulan Urocare başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 548 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Urocare
Konbuyu başlatan Mlk6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi geceler idrar yolu enfeksiyonum var doktor urocare verdı doktor suda çözülen hala kaşıntım devam ediyor 34 haftalıgım sizce ultrasonda bir bebiş baksalarmı erken dogum riski de oluyor muş gecmezse duramıyorum kaşıntıdan napsam gecmedi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi geceler idrar yolu enfeksiyonum var doktor urocare verdı doktor suda çözülen hala kaşıntım devam ediyor 34 haftalıgım sizce ultrasonda bir bebiş baksalarmı erken dogum riski de oluyor muş gecmezse duramıyorum kaşıntıdan napsam gecmedi
Geçmiş olsun canım ilaçları kullandığın halde geçmediyse tekrar görün tabi

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Daha çok su içmeye bak bu ara bende azalttım su içmeyi hemen yükselmiş sık sık banyo yapıp çok su içince azaliyor inşallah senin de geçer çok zor bir durum

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ilaç kullandigin halde gecmediyse bir doktora görün canim ihmal etme gecmis olsun sağlıkla alalım bebislerimizi kucagimiza insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar