Üşütmüşüm arkadaşlar yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eylülün annesi tarafından oluşturulan Üşütmüşüm arkadaşlar yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 732 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Üşütmüşüm arkadaşlar yardım
Konbuyu başlatan Eylülün annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Prensinprensesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 32 haftalık hamileyim uyandım şimdi ve bogazım hafif agrıyor sesim degişmiş rn acilinden ne yapabilirim
canım geçen gün dediğin gibi oldum burun tıkanıklığı boğaz ağrısı falan baya kötüydüm ballı zencefil sıcak suya koydum üzerine limon tükettim nane limon olsun sıcak su falan onları tükettim çok iyi geldi hamdolsun 3 güne kendime geldim

Eylülün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hemen iyice başlamadan güzelce kahvaltını yap bol bol ıhlamur iç boğazını ıslak tut canım sıkı giyin havalar birden değişti aman dikkat et çok geçmiş olsun 🙏🏻
Sagol cnm benim hemen başlayayım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nane limon, ıhlamur iç canım iyi gelir yumuşatır boğazını doğumdan 1 hafta önce falan bende fena üşütmüştüm öyle öyle geçti. Geçmiş olsun
Sagol cnm hamilelikte çok zor oluyor vala bu grip üşütme
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nane limon, ıhlamur iç canım iyi gelir yumuşatır boğazını doğumdan 1 hafta önce falan bende fena üşütmüştüm öyle öyle geçti. Geçmiş olsun
Sagol cnm hamilelikte çok zor oluyor vala bu grip üşütme
canım geçen gün dediğin gibi oldum burun tıkanıklığı boğaz ağrısı falan baya kötüydüm ballı zencefil sıcak suya koydum üzerine limon tükettim nane limon olsun sıcak su falan onları tükettim çok iyi geldi hamdolsun 3 güne kendime geldim
Bende uyandıgımdan beri limon mandalına yiyip duruyorum inşalah iyi olurum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar