Sorum var Utandım 🙈. Biraz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde MUHMER❤️ tarafından oluşturulan Utandım 🙈. Biraz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 982 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Utandım 🙈. Biraz
Konbuyu başlatan MUHMER❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MUHMER❤️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bende çatlak oluşmadı ama göbek azıcık var iki normal doğum yaptım bu da sezeryan oldu öncekiler normal doğum olduğu için hemen ertesi gün bağlamıştır göbeğimi sezeryanli oluncada hiç danışmadim kimseye bı hafta sonrasında bağladım çok canım yaniyordu iki gün bağladım dayanamadım açtım bağlandığım yer ayrı sisiti dikiş yeri ayrı sisti ve halen geçmedi çok kötü bı görüntü oldu hani bı insan kilo alırken nasıl kat kat olur göbek o şekilde iki kısım halinde🥴🙄bu beni çok üzdü kilom yok hiç ama o kalıcı sanırım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Geçme ihtimali yok canım. Ancak lazer gibi işlemlerle biraz düzelebilir. Utanmana da hiç gerek yok o çatlaklar dünya ya getirdiğin canından parça olan yavrunun sana hediyesi. Doktorlar patavatsız bazıları boşver kafana takma asla vücudunla ilgili utanma Allah'ın sana emaneti ona iyi bak. 🥰❤️
Katılıyorum

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hücre yenileyici yağlar var kuzum eğer rahatsız oluyorsan görüntüsünden kullanabilirsin tamamen geçirmiyor ama biraz etkisi oluyor tabiki. Onun haricinde dah etkili birşeyler istersen dışardan yardım almak istersen güzellik merkezleri çatlak tedavisi yapıyor hatta Sezeryan izinide büyük ölçüde silmeyi başarıyorlar (şahsen asla istemem o evlatlarımla kavuşmamın vücudumdaki izi şahsen ben çok seviyorum) tabi bu tür şeyler göreceli dediğim gibi eğer sen rahatsız oluyorsan çözüm yolları bunlar deneyebilirsin
Bugüne kadar hiç öyle şikayetim yoktu doktor kafamı bulandırdı fazla takılmıyorum 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😁😁sevilmez mi o çatlaklar yavrularımızın hediyesi bize
👍🌹

Cnm ben sezeryan doğum yaptım ama o kadar çok çatlağı m olmadı açıkçası birde karnım kararmıştı ama şimdi geçti sadece göbeğim var birazcık
Aslında ben takmam böyle şeyleri bı anlık düşündüm

Cnm ben sezeryan doğum yaptım ama o kadar çok çatlağı m olmadı açıkçası birde karnım kararmıştı ama şimdi geçti sadece göbeğim var birazcık
Aslında ben takmam böyle şeyleri bı anlık düşündüm
Merhaba kuzum utanmana gerek yok herkezde var hediye gibi düşün 🐣🐣🐣❤️🥰 doktorlar ne kadar düsüncesiz bazıları
Evet maalesef bazı doktorlar öyle zaten hamilelikten dolayı hormonlar bazen bizim dengemizi bozuyor 🤷

Hücre yenileyici yağlar var kuzer rahatsız oluyorsan görüntüsünden kullanabilirsin tamamen geçirmiyor ama biraz etkisi oluyor tabiki. Onun haricinde dah etkili birşeyler istersen dışardan yardım almak istersen güzellik merkezleri çatlak tedavisi yapıyor hatta Sezeryan izinide büyük ölçüde silmeyi başarıyorlar (şahsen asla istemem o evlatlarımla kavuşmamın vücudumdaki izi şahsen ben çok seviyorum) tabi bu tür şeyler göreceli dediğim gibi eğer sen rahatsız oluyorsan çözüm yolları bunlar deneyebilirsin
Bı anlık düşünce gerek yok eşim rahatsız olmuyor doktor da önemli değil 🤷

😁😁orasi öyle ama bn eş pek sevmedi o çatlakları valla
Eşim bugüne kadar hiç takılmadı karnımdaki çatlaklara

😁😁orasi öyle ama bn eş pek sevmedi o çatlakları valla
Eşim bugüne kadar hiç takılmadı karnımdaki çatlaklara

VAlla normal ilaç yağ vs ile geçmez belki belki hafifler biraz da olsa ancak lazer vs öyle tedavi ile gider cnm Amman canın sağolsun utanma bir şey olmz yavrunu kucağına alınca hiç umurunda dahi olmzz 😂💞💕❤️
Aynen valla takmıyorum ya 💃

Bende çatlak oluşmadı ama göbek azıcık var iki normal doğum yaptım bu da sezeryan oldu öncekiler normal doğum olduğu için hemen ertesi gün bağlamıştır göbeğimi sezeryanli oluncada hiç danışmadim kimseye bı hafta sonrasında bağladım çok canım yaniyordu iki gün bağladım dayanamadım açtım bağlandığım yer ayrı sisiti dikiş yeri ayrı sisti ve halen geçmedi çok kötü bı görüntü oldu hani bı insan kilo alırken nasıl kat kat olur göbek o şekilde iki kısım halinde🥴🙄bu beni çok üzdü kilom yok hiç ama o kalıcı sanırım
Bende de göbek var kat kat 😅 baglamayinca öyle oluyor inşallah geçer 🤲🏻

Bende de göbek var kat kat 😅 baglamayinca öyle oluyor inşallah geçer 🤲🏻

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar