Uygulama Neden sessiz bu kadar ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Uygulama Neden sessiz bu kadar ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 689 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Uygulama Neden sessiz bu kadar ?
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben doğumdan sonra çok fazla giremiyorum gelenden gidenden bebeğe adapte olmaktan telefonu elime alamıyorum doğru düzgün bir yandan çalışıyorum evde.malum kendi işimiz olunca ne lohusa ne hamilelik Allah'tan annem bende yemeğimi falan o yapıyor yani bana nefes almak yok😭🤣 ama arada girip bakıyorum kim ne yazmış 🫣
İşin zor güzelim valla ben hala yorgunluktan gece bebeği duymuyorum 😂😂sırf p yüzden her emzirmeden sonra 2 saat sonrası için alarm kuruyorum duymazsam en azındna onun sesine kalkıp emzirirrm diye . Vucudum hala alışamadı gece uyanmaya 🤦🏻‍♀️

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
İşin zor güzelim valla ben hala yorgunluktan gece bebeği duymuyorum 😂😂sırf p yüzden her emzirmeden sonra 2 saat sonrası için alarm kuruyorum duymazsam en azındna onun sesine kalkıp emzirirrm diye . Vucudum hala alışamadı gece uyanmaya 🤦🏻‍♀️
Ben uyumuyorum geceleri buğlem her 1 saate bir uyanıyor bende uyuyamıyorum haliyle sabaHa karşı biraz uzun uyuyor o arada 2 3 saat ne uyuyorsam

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canım benimde nefesim çok daralıyor ya normal mi sence
Çok normal birtanem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben uyumuyorum geceleri buğlem her 1 saate bir uyanıyor bende uyuyamıyorum haliyle sabaHa karşı biraz uzun uyuyor o arada 2 3 saat ne uyuyorsam
Kız ayra da öyle ama çok ağlayan bir çocuk değil 🤦🏻‍♀️gece acıksa bile bağıra çağıra ağlamaz sadece uyanır iki üç kez bağırır ben duyarsam uyanıyorum eğer duymazsam diye ki duymadığım zamanlar da oluyor 🤦🏻‍♀️alarm sesine uyanıyorum

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal birtanem

Kız ayra da öyle ama çok ağlayan bir çocuk değil 🤦🏻‍♀️gece acıksa bile bağıra çağıra ağlamaz sadece uyanır iki üç kez bağırır ben duyarsam uyanıyorum eğer duymazsam diye ki duymadığım zamanlar da oluyor 🤦🏻‍♀️alarm sesine uyanıyorum
Ay doğum yapmadan geçmez desene 🥺

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal birtanem

Benimki kıyamet koparıyor vallaha apartman kovucak yakında bizi🤣 gece sessizliğinde öyle Bir çıkıyor ki sesi🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ay doğum yapmadan geçmez desene 🥺
Aynen öyle ben doğum yapana kadar sırt üstü yatamadım düşün çarpıntıdan 🤦🏻‍♀️

Valla ben bugün bol bol uyudum niye bnde bilmiyorum hava burada kaç gündür yağmurlu ondan mı bilmiyorum sonra akşam yemeği hazırlığı çay çocuklar derken bu saatti buldu😃
Aman en iyisini yapmışsın kuzum

Benimki kıyamet koparıyor vallaha apartman kovucak yakında bizi🤣 gece sessizliğinde öyle Bir çıkıyor ki sesi🤣
Kurban olurum ona ya 😍😍. Kız benim iki çocuğum da dışarıyı çok seviyor ne zaman dışarıya çıksak Ayra 3 saat filan uyuyor kayrada öyleydi hala öyle 🤭🤭

Yaz geldi ben evde durmam Ayşenur birde bostan ekliyorum biber dometes felan bahçe işim çok salvarimi giydim iş beni bekliyor ev temizlenecek yaz geldi is çok anliyacan
Vayy maşallah elifim . Rabbim ağız tadıyla yemeyi nasip etsin inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.