Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Hakkında kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,956 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Hakkında
Konu Başlığı Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar lütfen sizden ricam adet kanı yerleşme kanaması filan lütfen paylaşmayin vallahi çay icerken yemek yerken görüyorum midem kalkıyor resmen kendimi geçtim sonuçta burda hamile bayanlar var onlarda yazık görüyorlar onlarda midesi rahatsiz oluyor afedersiniz insanın kendi adet kanindan midesi bulanıyor ya birde kaldı ki başkasınınki göremeye lütfen rica ediyorum sizden
Kanın yoğunluğunu hangi renk olduğunu ne sidette olduğunu filan söyleyebilirsiniz bu şekilde anlatın ama resim atmayın lütfen....
Düşüncelerime tercüman olmuşsun canım kaç kere gördüm çok kötü oldum ya ama insan kötü yorum da yapmak istemiyor onların düşünmesi lazım aslında dediğin gibi insanın kendi kanaması bile insanı tiksindirirken başkasınınkini nasıl kaldırsın ki🤦🥴🥴

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar lütfen sizden ricam adet kanı yerleşme kanaması filan lütfen paylaşmayin vallahi çay icerken yemek yerken görüyorum midem kalkıyor resmen kendimi geçtim sonuçta burda hamile bayanlar var onlarda yazık görüyorlar onlarda midesi rahatsiz oluyor afedersiniz insanın kendi adet kanindan midesi bulanıyor ya birde kaldı ki başkasınınki göremeye lütfen rica ediyorum sizden
Kanın yoğunluğunu hangi renk olduğunu ne sidette olduğunu filan söyleyebilirsiniz bu şekilde anlatın ama resim atmayın lütfen....
Sonunda biri bunu dile getirdi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Düşüncelerime tercüman olmuşsun canım kaç kere gördüm çok kötü oldum ya ama insan kötü yorum da yapmak istemiyor onların düşünmesi lazım aslında dediğin gibi insanın kendi kanaması bile insanı tiksindirirken başkasınınkini nasıl kaldırsın ki🤦🥴🥴
Aynen öyle canım

Tüm sayfalar yüklendi.