Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Hakkında kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,959 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Hakkında
Konu Başlığı Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyiyim kuzum bende. Kayra ile uğraşıyorum çocuk manyak gibi su içiyor hayır su vermeyince de 😂😂 bardağı yere atıp tekme atıyor düşün halimi 😂😂 evde manyağımız eksikti oğlum dolduruyor onun yerini de sen nasılsın kuzu
Ademde çok su içiyor ya maşallah aslında zararı yok ama hep üstüne döküyor yaa🤣şu şu diye dolanıyor ortalıkta
Bende iyiyim şükür canım ademi uyutuyorum sonra sıra Hümeyra da🤦🤦

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ademde çok su içiyor ya maşallah aslında zararı yok ama hep üstüne döküyor yaa🤣şu şu diye dolanıyor ortalıkta
Bende iyiyim şükür canım ademi uyutuyorum sonra sıra Hümeyra da🤦🤦
hahahha bizim kayra susayınca hazır suyu resmen sürüklüypr elinde 😂😂 yada bardak getiriyor bana direk su kız ilk zamanlar kayra da öyleyfi üstüne dökerdi ama şimdi görzen o minicik elleri ile bardağı bir güzel kavrıyor allahım bazen ısırasım geliyor 😂😂. Ay uyku deme benim eşek oğlum saat 7 gibi halının üstünde uyuya kaldı dedim yarım saat uyusun neyse sonra uyandı yarım saat sonra şimdi hala uyuyacak aslında bir kere annem mama yapalım gel desem hemen uyur ama ben mama yapana kadar sanki 1 saattir istiyormuş gibi ağlamaya başlıypr cidden değişik bir çocuk biberonu ağzına alır almaz susuyor 😂😂 ondan habersiz yapıyorum mamayı artık

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
hahahha bizim kayra susayınca hazır suyu resmen sürüklüypr elinde 😂😂 yada bardak getiriyor bana direk su kız ilk zamanlar kayra da öyleyfi üstüne dökerdi ama şimdi görzen o minicik elleri ile bardağı bir güzel kavrıyor allahım bazen ısırasım geliyor 😂😂. Ay uyku deme benim eşek oğlum saat 7 gibi halının üstünde uyuya kaldı dedim yarım saat uyusun neyse sonra uyandı yarım saat sonra şimdi hala uyuyacak aslında bir kere annem mama yapalım gel desem hemen uyur ama ben mama yapana kadar sanki 1 saattir istiyormuş gibi ağlamaya başlıypr cidden değişik bir çocuk biberonu ağzına alır almaz susuyor 😂😂 ondan habersiz yapıyorum mamayı artık
Yerim onu ben yaa 🤗🤗
Mama içerek mi uyuyor ayy hümeyra da öyle idi yaa mama içerken uyuya kalırdı hemen beni uyku konusunda hiç zorlamadi amaa adeem gibi deil

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben birde düşün suyum geliyor du benim azar azar 24 saat suni sancı yedim ahahaha nst de sancı 100 lerde bende gram ağrı yok doktor ağrı eşiğin çok yüksek demişti ondan hissetmedm sexaryan da çok kolay geçti şükür ameliayttan 2 saat sonra ayağa kalkmıştım inşallah bunda da öyle olur 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence de uyarması gereken kişiler uyardı zaten uzatmaya gerek yok biz tatlıya bağladık konuyu neden hala uzuyor onu anlamadım gamzem 😂😂
Insallah🙏🙏bu arada kanamam kesildi gibi sadece kahverengi lekeler gelmeye basladi iyice korkmaya basladim yani tum belirtilerim yerlesme kanamasina cikti😒😒

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yerim onu ben yaa 🤗🤗
Mama içerek mi uyuyor ayy hümeyra da öyle idi yaa mama içerken uyuya kalırdı hemen beni uyku konusunda hiç zorlamadi amaa adeem gibi deil
Ahahaa yok sadece mama içerken değil sadece akşam eğer çok uykusu olursa asla mamayı beklemez bir köşeye gider kıvrılır. Ama uyumazsa mamayı bekler bazen mama içip uyumadığı oluyır ı zaman da biraz oynayıp yine kendisi yatakta uyuyor

Insallah🙏🙏bu arada kanamam kesildi gibi sadece kahverengi lekeler gelmeye basladi iyice korkmaya basladim yani tum belirtilerim yerlesme kanamasina cikti😒😒
Bence gebelik yok ama sen yinede test yap canım normal bunlar bana göre hem gebelik olsa bu kadar kısa sürede belirti vermez

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Ahahaa yok sadece mama içerken değil sadece akşam eğer çok uykusu olursa asla mamayı beklemez bir köşeye gider kıvrılır. Ama uyumazsa mamayı bekler bazen mama içip uyumadığı oluyır ı zaman da biraz oynayıp yine kendisi yatakta uyuyor

Bence gebelik yok ama sen yinede test yap canım normal bunlar bana göre hem gebelik olsa bu kadar kısa sürede belirti vermez
Nasil yani canim kisa surede belirti vermez derken. Esimde diyo bence degilsin yarin sana test alcam bi kac tane alcam hatta diyo😁😁hala uguyamadim acaba stresten mi oldim dicemde ben cok stres yapardim hep normal olurdum bu sefer biseyler ters gidiyo seziyorum ondan boyle kotu oldum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Nasil yani canim kisa surede belirti vermez derken. Esimde diyo bence degilsin yarin sana test alcam bi kac tane alcam hatta diyo😁😁hala uguyamadim acaba stresten mi oldim dicemde ben cok stres yapardim hep normal olurdum bu sefer biseyler ters gidiyo seziyorum ondan boyle kotu oldum
Yani gebelik oluşup belirtisi vermesi için regldan 1 ay geçmesi lazım . Diğer türlü belirti vermez. Canım çünkü ilişkiden sonra 1 hafta içinde döllenme oluyor sonra kese oluşımu sonra bebek derken nerdeyse bu süre 1 aya gidiyoe ondan diyorum. Ama sen yinede test yap insan kendide ki anormalliği fark eder her şey gönlünce olsun inşallah 🙏🏻

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Yani gebelik oluşup belirtisi vermesi için regldan 1 ay geçmesi lazım . Diğer türlü belirti vermez. Canım çünkü ilişkiden sonra 1 hafta içinde döllenme oluyor sonra kese oluşımu sonra bebek derken nerdeyse bu süre 1 aya gidiyoe ondan diyorum. Ama sen yinede test yap insan kendide ki anormalliği fark eder her şey gönlünce olsun inşallah 🙏🏻
Cok cok sagol canim tekrardan sende insallah sag salim kucagina alirsin bebisini hayirli geceler🥰🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Oh ne güzel miş uykusu gelince hemen de uyurmuş ya 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar