Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Hakkında kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,961 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Hakkında
Konu Başlığı Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Evet tam gunumde oldum dun olmam gerekti bi tek dun gece kahverengi bi leke geldi devami gelmedi devami bugun geldi kanama seklinde bildigin kaniyo yani azda olsa ama tanidigim bi hemsire arkadasimda hamilede olabilirsin ara kanamada olabilir test lazim dedi sanirim artik korkmamam gerek korkunun ecele faydasi yok😒😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🥰🥰

Bi de kanin icinde siyahlikta var simdi baktim peceteye aldim siyahlik gelmis bu da normaldir insallah kusura bakmayin bende soruyorum boyle ama
Mence qorxmağa gerek yok adet gunude adet olmusun hamile olman desek bence ama test yoxla yenede cünko regl döneminde siyah siyah kanamlar dökukur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benimde sezeryan kordon dolanmisti boynuna ama engel degildi sanirim ozelde olmustum ozelde biliyosunuz zaten direkt kolaya kaciyolar cogunlugu bende de korku vardi normal istemiyodum pek ondan. Evet bende zayifim asla kilo almam alamam diyodum acaba baslicam da alicakmiyim buyuk konusmucaksin iste😃😃
Ya ben birde düşün suyum geliyor du benim azar azar 24 saat suni sancı yedim ahahaha nst de sancı 100 lerde bende gram ağrı yok doktor ağrı eşiğin çok yüksek demişti ondan hissetmedm sexaryan da çok kolay geçti şükür ameliayttan 2 saat sonra ayağa kalkmıştım inşallah bunda da öyle olur 🤲🏻

Kızlar tmm uzatmayalim lütfen biz gerekeni dedik
Bence de uyarması gereken kişiler uyardı zaten uzatmaya gerek yok biz tatlıya bağladık konuyu neden hala uzuyor onu anlamadım gamzem 😂😂

Kızlar lütfen sizden ricam adet kanı yerleşme kanaması filan lütfen paylaşmayin vallahi çay icerken yemek yerken görüyorum midem kalkıyor resmen kendimi geçtim sonuçta burda hamile bayanlar var onlarda yazık görüyorlar onlarda midesi rahatsiz oluyor afedersiniz insanın kendi adet kanindan midesi bulanıyor ya birde kaldı ki başkasınınki göremeye lütfen rica ediyorum sizden
Kanın yoğunluğunu hangi renk olduğunu ne sidette olduğunu filan söyleyebilirsiniz bu şekilde anlatın ama resim atmayın lütfen....
Katılıyorum👍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya ben birde düşün suyum geliyor du benim azar azar 24 saat suni sancı yedim ahahaha nst de sancı 100 lerde bende gram ağrı yok doktor ağrı eşiğin çok yüksek demişti ondan hissetmedm sexaryan da çok kolay geçti şükür ameliayttan 2 saat sonra ayağa kalkmıştım inşallah bunda da öyle olur 🤲🏻

Bence de uyarması gereken kişiler uyardı zaten uzatmaya gerek yok biz tatlıya bağladık konuyu neden hala uzuyor onu anlamadım gamzem 😂😂
Valla birine tmm diyoruz öbürü çıkıyor🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
🙈🙈
Sen ne yapıyorsun nasılsın canım benim
İyiyim kuzum bende. Kayra ile uğraşıyorum çocuk manyak gibi su içiyor hayır su vermeyince de 😂😂 bardağı yere atıp tekme atıyor düşün halimi 😂😂 evde manyağımız eksikti oğlum dolduruyor onun yerini de sen nasılsın kuzu

Tüm sayfalar yüklendi.