Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Hakkında kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,060 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Hakkında
Konu Başlığı Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Mesala adetinden 10 gün falan kecibse kanama olursa lekelenme oluyor onda hamile olub dusuk tehlikesi oluyor yalniz adet gunun oluyorsa böyle ozaman rengl olmusun
Evet tam gunumde oldum dun olmam gerekti bi tek dun gece kahverengi bi leke geldi devami gelmedi devami bugun geldi kanama seklinde bildigin kaniyo yani azda olsa ama tanidigim bi hemsire arkadasimda hamilede olabilirsin ara kanamada olabilir test lazim dedi sanirim artik korkmamam gerek korkunun ecele faydasi yok😒😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benimde midem bulanmaz ama aramızda yeni hamileler var mide bulantısı yaşayanlar var birde uygun değil öyle şeylerin başkasının görmesi sen sadece değil çok kişi yaptı bunu helal olsun ben tarafı sorun değil
🥰🥰

Mesala adetinden 10 gün falan kecibse kanama olursa lekelenme oluyor onda hamile olub dusuk tehlikesi oluyor yalniz adet gunun oluyorsa böyle ozaman rengl olmusun
Bi de kanin icinde siyahlikta var simdi baktim peceteye aldim siyahlik gelmis bu da normaldir insallah kusura bakmayin bende soruyorum boyle ama

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Eyvahhh benim yüzümden ortalik karisti ben yazdim ilk böyle resim atilirmi keske görmeseydim felan😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cok sagolun evet bugun bildigin adet kani gibi geldi ama yonede bi degisiklik var normalde cok gelirdi ama bugun normalde gore az ve sulu sekilde

Evet sabahtandir var ama normal adet zamanimda cok kan gelirdi 3 4 ped degistitirim hatta gunde simdi 2

Bende lekeler gelince oyle oluyo biliyorum cunku benim akintim var baya arada geliyo adetteki gibi cok olmasada zaten yarin ya da pzrtsi test alip bakicam insallah degilimdir sizde dua edin olur mu hamilesiniz😒😒🙏🙏
Evet hamileyim canım rabbim gönlüne göre versin ama öyle dua etme rabbimin gücüne gider varsa da yapacak bir şey yok annesi sağlıkla gelsin ama yoksa daha dikkatli ol derim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Evet tam gunumde oldum dun olmam gerekti bi tek dun gece kahverengi bi leke geldi devami gelmedi devami bugun geldi kanama seklinde bildigin kaniyo yani azda olsa ama tanidigim bi hemsire arkadasimda hamilede olabilirsin ara kanamada olabilir test lazim dedi sanirim artik korkmamam gerek korkunun ecele faydasi yok😒😒

🥰🥰

Bi de kanin icinde siyahlikta var simdi baktim peceteye aldim siyahlik gelmis bu da normaldir insallah kusura bakmayin bende soruyorum boyle ama
Eski kan olabilir birde.. aslında atmayın atmayın deme sbebemiz cidden erkekleri ne kadar uygulmadsn uzak tutmaya çalışsakta şerefsizlik yapacaklar ya türüyorlar ondan aslında pislikler kıldan nem kapıyorlar onun için .

Annesi dediniz😒😒hissetiniz mi naptiniz ay korktum
Ahahaha bence değilsin ben sadece varsa diye dedim canım bende oğlum küçük diye istemiyordum hatta ilk bebeği öğrenince istemedim asla ısınamadım ama sonra o kadar pişman oldum ki anlatamam 🥺🥺. Onun suçu yok ki ben korunduğum halse gebe kaldım demek ki dünyada yiyecek ekmeği varmış şimdi sağ salim gelsin diye dua eder olduk hee şeyin hayırlısı olsun senin için de

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ay yok sen laftan anlmıyorsun 😂😂 resmen cahile laf anlatıyor gibiyim şaka mısın sen 😂😂. Başlık diyorum başlığa fotoğraflı yazmadan nerden bilelim fotolu olduğunu diyorum bak tane tane yazıyorum anla diye zaten posta girince Otomatikmen foto gözüküyor daha nasıl anlatabilirim anlaman için . Emin ol kimse senin pis kanını görmek için meraklı değil ama başlığa yazmayıp postun içine yazarsan insanlar o zamana k fotoyu çoktan görmüş oluyor diyorum inşallah anladın ha bu sefer ?
Bu uygulama Ayşenur yaslandirdi 🤣😒

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Eski kan olabilir birde.. aslında atmayın atmayın deme sbebemiz cidden erkekleri ne kadar uygulmadsn uzak tutmaya çalışsakta şerefsizlik yapacaklar ya türüyorlar ondan aslında pislikler kıldan nem kapıyorlar onun için .

Ahahaha bence değilsin ben sadece varsa diye dedim canım bende oğlum küçük diye istemiyordum hatta ilk bebeği öğrenince istemedim asla ısınamadım ama sonra o kadar pişman oldum ki anlatamam 🥺🥺. Onun suçu yok ki ben korunduğum halse gebe kaldım demek ki dünyada yiyecek ekmeği varmış şimdi sağ salim gelsin diye dua eder olduk hee şeyin hayırlısı olsun senin için de
Cok sagol canim🥰🥰 bir de merak ettim nasil korunuyodunuz peki yani bilmek istedim korktgum yassmamak icin ondan soruyorum bende ilk bebegime isinamadim istemiyodum bi anda oldu ama sonradan bende pisman oldum simdi iyi ki diyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bu uygulama Ayşenur yaslandirdi 🤣😒
Ahahahaha valla elifim yaa 😂😂yaş 23 ama ruh 63 hahahahha

Cok sagol canim🥰🥰 bir de merak ettim nasil korunuyodunuz peki yani bilmek istedim korktgum yassmamak icin ondan soruyorum bende ilk bebegime isinamadim istemiyodum bi anda oldu ama sonradan bende pisman oldum simdi iyi ki diyorum
Kuzum aslında biz geri çekinme ile korunuyorduk hoş oda bir korunma yöntemi değil ama eşim iğneye ve hapa karşı birisi. Sprial de bakır ve demire alerjim olduğu şçin takılamadı ama bu gebelikten sonra ne olursa olsun taktıracağım 😂😂 kondom desen aşırı rahatsız ediyor diye tercih etmeidl aslında her şey güzeldi 15 ay da korunduk böyle böyle ama sonra ne oldu ise oldu 15. Ayın sonunda bir baktım regl olmuyorum 😂😂 bebeği öğrendiğimde 6 haftalık olmuştu bile düşün . Ah ah biz birinciyi de sözde istemiyorduk ama rabbim biz plan kurarken kendi kurduğu planı uyguluyordu ne gelirse ondan rabbim yoklukluklarını göstermesin inşallah 🙏🏻 ha şimdi olmuş diyorum bazen ilk bebeğim için ha 1 yıl sonra ama iyi ki şimdi olmuş miniğim abi olacak inşallah yakında

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Ahahahaha valla elifim yaa 😂😂yaş 23 ama ruh 63 hahahahha

Kuzum aslında biz geri çekinme ile korunuyorduk hoş oda bir korunma yöntemi değil ama eşim iğneye ve hapa karşı birisi. Sprial de bakır ve demire alerjim olduğu şçin takılamadı ama bu gebelikten sonra ne olursa olsun taktıracağım 😂😂 kondom desen aşırı rahatsız ediyor diye tercih etmeidl aslında her şey güzeldi 15 ay da korunduk böyle böyle ama sonra ne oldu ise oldu 15. Ayın sonunda bir baktım regl olmuyorum 😂😂 bebeği öğrendiğimde 6 haftalık olmuştu bile düşün . Ah ah biz birinciyi de sözde istemiyorduk ama rabbim biz plan kurarken kendi kurduğu planı uyguluyordu ne gelirse ondan rabbim yoklukluklarını göstermesin inşallah 🙏🏻 ha şimdi olmuş diyorum bazen ilk bebeğim için ha 1 yıl sonra ama iyi ki şimdi olmuş miniğim abi olacak inşallah yakında
Benim suanki cocugumda geri cekilmeyle oldu bende korunuyoruz saniyodum yeni evliydim pek bilgimde yok boyle seylere dair hala da pek yok ama geri cekilmenin koruma yontemi olamdigini biliyorum😃😃benim esimde hap kullanma ben kondom kullanirim dedi de bu aralar biraz skldi gibi sen korunursan hapa baslarsan ben korunmam diyo ben yok ya sende koruncaksin riske atamam dedim guluyo😃sizde insallah sag salim kucaginiza alirsiniz normal mi sezeryan mi olucak acaba🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar