Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Hakkında kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,043 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Hakkında
Konu Başlığı Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Pardon benimle uğraş diye bir kelime kullanmadım burdaki kişilere hakaret edici kelimeler kullandınız boş olan sensin aynı Şeyi paylaşıp duruyorsun sen mesgalini bulmuşsun bana gerek yok estağfurullah 🤣🤣🤣
Aman siz buralarin padisahimisiniz agasimisiniz babanizin yeri mi acaba neyin artisligi bu bana bi muameleme yapildi bende sinirlendim her enyse sorunum zaten senle degil konu kapandi bitti hadi iyi gnlr

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar lütfen sizden ricam adet kanı yerleşme kanaması filan lütfen paylaşmayin vallahi çay icerken yemek yerken görüyorum midem kalkıyor resmen kendimi geçtim sonuçta burda hamile bayanlar var onlarda yazık görüyorlar onlarda midesi rahatsiz oluyor afedersiniz insanın kendi adet kanindan midesi bulanıyor ya birde kaldı ki başkasınınki göremeye lütfen rica ediyorum sizden
Kanın yoğunluğunu hangi renk olduğunu ne sidette olduğunu filan söyleyebilirsiniz bu şekilde anlatın ama resim atmayın lütfen....
İcimi dokmusun kiz bende böyle post acacaktim yalnis anlarlar deye acmadim canm katiliyorum sana lütfen resim atmayın rica ediyoruz yerlesme kanamasi deye bişiy yokk nece defa midem kalkib 😩

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
İcimi dokmusun kiz bende böyle post acacaktim yalnis anlarlar deye acmadim canm katiliyorum sana lütfen resim atmayın rica ediyoruz yerlesme kanamasi deye bişiy yokk nece defa midem kalkib 😩
Nasil oyle bisey yok mesala suan son durumum bugun dune gore baya kan geldi umarim bunu da anlattim diye linc yemem foto yok bu sefer sadece anlatiyorum o yrlesme kanamasi bi kac damla lekeyle mi oluyo benim suan biraz adet kani gibi gelmeye basladi sabahtan beri kanamam var yani adettir dimi bu

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Hayır olabilir ama bahaneye uydurmanız aşırı komik. Burada yeni yada değilsin bu beni ilgilendirmiyor beni ilgilendiren . O fotoyu atmış olmanız ? Cidden soruyorum doktorunuza atıyor musunuz ? Ya hocam benden böyle bir şey geldi diyor musun birde demişsin yok onlar birde özel bölgemizi görüyor onların işi o zaten ama bizim işimiz sizin pis pis kan fotolarınızı görmek değil burada kimse alim değil fotoya bakıp aaa bu yerleşme aa abu adet desin o kadar korkuyorsan korun gelmiş bana atttığı fotoya bakmadan saygıdan bahsediyor saygısız şey ya
Aynen ya sanki prafoseneriz ginikoluq neyiz biz kandan ne anlariz bende lekelenme oldu mesajla yazdim uyardiniz doktora gitdim foto ne yani 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nasil oyle bisey yok mesala suan son durumum bugun dune gore baya kan geldi umarim bunu da anlattim diye linc yemem foto yok bu sefer sadece anlatiyorum o yrlesme kanamasi bi kac damla lekeyle mi oluyo benim suan biraz adet kani gibi gelmeye basladi sabahtan beri kanamam var yani adettir dimi bu
Evet adet ama yerleşme kanamsı eski insanlar yüzünden türeyen bir şey doktorlara göre böyle bir tabir yok eğer hamile olan bir annede ıfak bir nokta dahi gelse eskiler buna yerleşmedir diyor ama aslında düşük tehtitdi burada bir çok annede bunu gördük ufacık nokta kadar kanla bebeğini kaybeden mi dersin yada kadının iki üç gün kanaması olmasına rağmen bebeğinin sapasağlam olması mı dersin hepsi. Hurafe yanş onu dmeek istiyor arkadaş.

Cnm kızmaya yada kalp krmaya gerek yok genel konustum bu sözü bide soruna gelince cnm yerleşme kanaması 2 3 damla falan görülür seninki eğer kanaman cogaldiysa cnm adettir hala supe.cekiyorsan test yap yada kan ver orda net olarak ogrenirsin

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Sabahdan beri kanaman varsa atet oluyor

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm kızmaya yada kalp krmaya gerek yok genel konustum bu sözü bide soruna gelince cnm yerleşme kanaması 2 3 damla falan görülür seninki eğer kanaman cogaldiysa cnm adettir hala supe.cekiyorsan test yap yada kan ver orda net olarak ogrenirsin
Cok sagolun evet bugun bildigin adet kani gibi geldi ama yonede bi degisiklik var normalde cok gelirdi ama bugun normalde gore az ve sulu sekilde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sabahdan beri kanaman varsa atet oluyor
Evet sabahtandir var ama normal adet zamanimda cok kan gelirdi 3 4 ped degistitirim hatta gunde simdi 2

Evet adet ama yerleşme kanamsı eski insanlar yüzünden türeyen bir şey doktorlara göre böyle bir tabir yok eğer hamile olan bir annede ıfak bir nokta dahi gelse eskiler buna yerleşmedir diyor ama aslında düşük tehtitdi burada bir çok annede bunu gördük ufacık nokta kadar kanla bebeğini kaybeden mi dersin yada kadının iki üç gün kanaması olmasına rağmen bebeğinin sapasağlam olması mı dersin hepsi. Hurafe yanş onu dmeek istiyor arkadaş.
Bende lekeler gelince oyle oluyo biliyorum cunku benim akintim var baya arada geliyo adetteki gibi cok olmasada zaten yarin ya da pzrtsi test alip bakicam insallah degilimdir sizde dua edin olur mu hamilesiniz😒😒🙏🙏

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Cok sagolun evet bugun bildigin adet kani gibi geldi ama yonede bi degisiklik var normalde cok gelirdi ama bugun normalde gore az ve sulu sekilde

Evet sabahtandir var ama normal adet zamanimda cok kan gelirdi 3 4 ped degistitirim hatta gunde simdi 2
Mesala adetinden 10 gün falan kecibse kanama olursa lekelenme oluyor onda hamile olub dusuk tehlikesi oluyor yalniz adet gunun oluyorsa böyle ozaman rengl olmusun

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim pek midem bulanmaz oyle seylere benim gibi olanlarda vardir diye bi telasimi paylasmak istedim tekrardan kusura bakmayin hakkinizi helal edin zaten kaldirmissiniz attigim fotoyu iyi yaptiniz hakkini helal etsin goren varsa🙏🙏

Doktor taa ozel bolgemizi goruyo cubuk vs sokuyo yani ne dovmesi??
Canım benimde midem bulanmaz ama aramızda yeni hamileler var mide bulantısı yaşayanlar var birde uygun değil öyle şeylerin başkasının görmesi sen sadece değil çok kişi yaptı bunu helal olsun ben tarafı sorun değil

Tüm sayfalar yüklendi.