Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Hakkında kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,114 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Hakkında
Konu Başlığı Uygulamada yeni olan arkadaşlar r bakarmisiniz lütfen
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ama belirtiyoruz sonucta biliyoruz burda hamilelerin oldugunu belirttigimiz halde girip bakiyolar neden peki??
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belki test fobim korkularim var zaten belirttim midesi bulanan inmesin bakmasin diye
Ha böyle saçma bir fobi var ki attığın postun başlığında ben foto var diye bir yazı göremedim. İçeriğe midesi bulanan bakmasın yazmak yerine o zaman direk başlığa yazsaydın hoş böyle şeyler paylaşmak da normal değil burada .

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Ha böyle saçma bir fobi var ki attığın postun başlığında ben foto var diye bir yazı göremedim. İçeriğe midesi bulanan bakmasın yazmak yerine o zaman direk başlığa yazsaydın hoş böyle şeyler paylaşmak da normal değil burada .
Gozunuz kor degilse burda yeni oldugumu da anlayabilirdiniz kac kac senedir burdaymissiniz malum size gore sacma olabilir herkesin travmasina yasanmisliklarina saygi duymayi ogrenin once

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Gozunuz kor degilse burda yeni oldugumu da anlayabilirdiniz kac kac senedir burdaymissiniz malum size gore sacma olabilir herkesin travmasina yasanmisliklarina saygi duymayi ogrenin once
Saygılı olursanız iyi olur dediğiniz kişi size kötü birşey demedi ve kimsenin saygısını sorgulamak size kalmadı yani cevabınızı doktordan alabilirsin iz çocuk istemiyorsanız korunun bu milletin sorunu değil saçma sapan konuşmalar açmayın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hayır olabilir ama bahaneye uydurmanız aşırı komik. Burada yeni yada değilsin bu beni ilgilendirmiyor beni ilgilendiren . O fotoyu atmış olmanız ? Cidden soruyorum doktorunuza atıyor musunuz ? Ya hocam benden böyle bir şey geldi diyor musun birde demişsin yok onlar birde özel bölgemizi görüyor onların işi o zaten ama bizim işimiz sizin pis pis kan fotolarınızı görmek değil burada kimse alim değil fotoya bakıp aaa bu yerleşme aa abu adet desin o kadar korkuyorsan korun gelmiş bana atttığı fotoya bakmadan saygıdan bahsediyor saygısız şey ya

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Saygılı olursanız iyi olur dediğiniz kişi size kötü birşey demedi ve kimsenin saygısını sorgulamak size kalmadı yani cevabınızı doktordan alabilirsin iz çocuk istemiyorsanız korunun bu milletin sorunu değil saçma sapan konuşmalar açmayın
Ilk once benim korkularima travmalrima saygi duyulsun. Zor bisey olmasa gerek o kadar basta yazdim resimli diye illa zorla silah dayamiyorum ben bakin diye neyin aftarasi taftasi anlamadim yani

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ilk once benim korkularima travmalrima saygi duyulsun. Zor bisey olmasa gerek o kadar basta yazdim resimli diye illa zorla silah dayamiyorum ben bakin diye neyin aftarasi taftasi anlamadim yani
Hanımefendi anlama probleminiz var sanırım ? Başta dediğiniz yere biz bakmak için postu açıyoruz ya hani diyorum ki neden postun başlığına adet mi yerleşmemi derken yanına parantez açıp fotoğraflı yazmıyorsun ? Bu kadar zor değil aslında anlattığım şeyi anlamak

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Size diyorlar ki özel olarak belirten bazı arkadaşlar var resimli midesi bulanan baskmasin diye belirten kişiler var onlar gibi yapsaydiniz birazda açık değil şöyle az birşey göstersen mesela çevrene at bakalım ne diyecekler sana kimse burda korku tranvaya na birşey demedi zaten senin sadece yaptığın yanlış dediler

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Hayır olabilir ama bahaneye uydurmanız aşırı komik. Burada yeni yada değilsin bu beni ilgilendirmiyor beni ilgilendiren . O fotoyu atmış olmanız ? Cidden soruyorum doktorunuza atıyor musunuz ? Ya hocam benden böyle bir şey geldi diyor musun birde demişsin yok onlar birde özel bölgemizi görüyor onların işi o zaten ama bizim işimiz sizin pis pis kan fotolarınızı görmek değil burada kimse alim değil fotoya bakıp aaa bu yerleşme aa abu adet desin o kadar korkuyorsan korun gelmiş bana atttığı fotoya bakmadan saygıdan bahsediyor saygısız şey ya
Herkese gore saygilisuzlik degil bu bu sizin kendi bakis aciniz midesi bulanan bakmasin arkadasim cok mu zor belrttim basta biraz merakiniza yenik dusmeyin sizde zorla bakin bakin diye mi direttim ben burda yoooo. Bana gore hava hos birisi benim yaptigim gibi atsada ki cokta gordum burda atanlari bende normal karsilarim sonucta az cok bilgisi tecrubesi olan vardir amac icimin rahatlamasi bi zahmet rahatsiz oluyosaniz merakli tarzan gibi inip bakmicaksiniz fotoyo hemen geciceksiniz ya da iyi aksamlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ve ilk önce siz burada ki hamile insanların yada illa hamile olmasına gerek yok normal annelere saygı duyun hoş saygı duyan biri olsanız foto yüklemezdiniz kendinize saygı duyulmasını isteyip uygulamadki onlarca insana saygısızlık yapıyorsunuz!!

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımefendi anlama probleminiz var sanırım ? Başta dediğiniz yere biz bakmak için postu açıyoruz ya hani diyorum ki neden postun başlığına adet mi yerleşmemi derken yanına parantez açıp fotoğraflı yazmıyorsun ? Bu kadar zor değil aslında anlattığım şeyi anlamak
Bende yeni oldugumu bilmedigimi belirttim sizde bunu anlayin neyse ne fotoda kalkti zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve ilk önce siz burada ki hamile insanların yada illa hamile olmasına gerek yok normal annelere saygı duyun hoş saygı duyan biri olsanız foto yüklemezdiniz kendinize saygı duyulmasını isteyip uygulamadki onlarca insana saygısızlık yapıyorsunuz!!
Siz oyle algiliyosaniz o sizin probleminiz cok coo onemli zamanimi vaktigimi taniamdigim bi insana hic mi hic harcayamam daha yazmayn cevap vermicem cunku iyi gunler

Tüm sayfalar yüklendi.