Uyku düzeni mi bozuldu atak mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde RüvvvAylizAda tarafından oluşturulan Uyku düzeni mi bozuldu atak mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 710 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku düzeni mi bozuldu atak mi
Konbuyu başlatan RüvvvAylizAda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 3 ay 15 günlük bu zamana kadar hiç gecekeri bizi ayakta tuttuğu olmadi ama dun gece cirlamayla uyanip 2 saat uyumadı 3 kez l karnı toktu acaba bi agrisimi oldu. İdrar yollarında enfeksiyon çıkmıştı antibiyotigin 5. Günündeyiz şimdi gündüz modundayiz ama gece kabus gibiydi. Ayakta salladik carsafta salladik sakinleştirmek mümkün olmadı. Sizce atladığım bişey olabilir mi?
3 aylik o dönemde uyku sorunu yaşadım ama enfeksiyon ile tuvaletini yaparken yanma falan olabilir mi açaba ilaç ile 5 günde baya düzelmiş olmalı geçmiş olsun

Betül Göker

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 3 ay 15 günlük bu zamana kadar hiç gecekeri bizi ayakta tuttuğu olmadi ama dun gece cirlamayla uyanip 2 saat uyumadı 3 kez l karnı toktu acaba bi agrisimi oldu. İdrar yollarında enfeksiyon çıkmıştı antibiyotigin 5. Günündeyiz şimdi gündüz modundayiz ama gece kabus gibiydi. Ayakta salladik carsafta salladik sakinleştirmek mümkün olmadı. Sizce atladığım bişey olabilir mi?
Benim bebeğim de doğdu kanında enfeksiyon çıktı. Yoğun bakıma aldılar 5 gün sonra sonra kanı temizlendi aradan bir hafta geçti yine çocuk bağırmaya başladı ne yaparsan yap canım sancısı oluyor . Doktora yine gittik bu defa idrarında enfeksiyon çıktı antibiyotik verdiler 5 gün kullandım bı işe yaramadı çocuğum bağırmaktan sesi kısılıyordu hatta. Tekrar doktora gittim yine yoğun bakıma aldılar 7 gün. Şimdi çok şükür çıktı ve iyi. Yani size de çok geçmiş olsun inşallah bebeğin iyi olur. Onun çilesini bende çektim bebeklerde çok ağrı oluyor. Gecem gündüzüm benim de yoktu 😔

RüvvvAylizAda

Kayıtlı Üye
rank
3 aylik o dönemde uyku sorunu yaşadım ama enfeksiyon ile tuvaletini yaparken yanma falan olabilir mi açaba ilaç ile 5 günde baya düzelmiş olmalı geçmiş olsun
Yani tam bende anlamadim bazen yakalıyorum çok ağladığında çişini yapıyo falan ama ilac kullanmaya baslayali daha bi fena neye yoracagimi bilemedim. Hersey olabilir.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim bebeğim de doğdu kanında enfeksiyon çıktı. Yoğun bakıma aldılar 5 gün sonra sonra kanı temizlendi aradan bir hafta geçti yine çocuk bağırmaya başladı ne yaparsan yap canım sancısı oluyor . Doktora yine gittik bu defa idrarında enfeksiyon çıktı antibiyotik verdiler 5 gün kullandım bı işe yaramadı çocuğum bağırmaktan sesi kısılıyordu hatta. Tekrar doktora gittim yine yoğun bakıma aldılar 7 gün. Şimdi çok şükür çıktı ve iyi. Yani size de çok geçmiş olsun inşallah bebeğin iyi olur. Onun çilesini bende çektim bebeklerde çok ağrı oluyor. Gecem gündüzüm benim de yoktu 😔
Cok geçmiş olsun. Bizim ilaç öncesi bu denli bi sorunumuz yoktu küçük olmasina ragme gece gündüz uykularimiz duzenliydi gaz olayımız 2 haftadır cok hafiflemisti ama noldu anlam veremiyorum atak galiba diyorum yani ilac 5. Gunde bayağ etki etmiştir diyorum. Bakalim 1 hafta sonra kontrolü var inşallah daha iyi olur. Rabbim evlatlarımıza ferahlık versin.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Gazi olmus ola bilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar