Sorum var Uyku düzeni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Uyku düzeni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 397 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku düzeni
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim oğlum 2 aylık uyku düzeni yok henüz siz kaç aylıkken uyku düzeni yaptınız ve nasıl alıştılar 😍😍❤️😍
Canım 6 aylık oğlumda hala yok gece bı sorun yok ama gündüz taş catlasin 45 dk uyuyo artık dayanamadım çingene salıncağı asdim tavana orda gene bı saati gecik uyuyo

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Yaa zor olur senin içinde canım ev işleri falan yapamıyoruz anlıyorum seni
Hemde ne zor oluyo canım evde dört nala koşuyorum resmen çoğu isim hep yarım kaliyoki zerre sevmezdim kalan işleri oturma odasında isim bitmeden bı bakmism mutfakdayim ordaki bitmeden kendimi lavaboyu yıkarken buluyorum kendimi nereden baslicagimi bilemiyorum bide yemek seçen bi eş 😂😂😂😂

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim oğlum 2 aylık uyku düzeni yok henüz siz kaç aylıkken uyku düzeni yaptınız ve nasıl alıştılar 😍😍❤️😍
Benim kızımda 2 aylık olmak üzere bende uyku düzenini ayarlamak istiyorum ama şuan uyacağını zannetmiyorum canı nezaman istese uyuyor nezaman istese uyanıyor hanımefendi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hemde ne zor oluyo canım evde dört nala koşuyorum resmen çoğu isim hep yarım kaliyoki zerre sevmezdim kalan işleri oturma odasında isim bitmeden bı bakmism mutfakdayim ordaki bitmeden kendimi lavaboyu yıkarken buluyorum kendimi nereden baslicagimi bilemiyorum bide yemek seçen bi eş 😂😂😂😂
Aynı benim gibisin canım 🤣🤣 benim eş değilde çocuklar seçiyor yemekleri

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda 2 aylık olmak üzere bende uyku düzenini ayarlamak istiyorum ama şuan uyacağını zannetmiyorum canı nezaman istese uyuyor nezaman istese uyanıyor hanımefendi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı benim gibisin canım 🤣🤣 benim eş değilde çocuklar seçiyor yemekleri
Vallahi acayip zor ya yemek secen kendim olsam bı taş yemek yapıp gececem onu yemem bunu yemem sinir ediyo benj zaten yese kendini belli edecek uflesem uçacak 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar