Uyku düzeni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Uyku düzeni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 877 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Uyku düzeni
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar 15 aylık bebeğim var günde iki kere uyutuyorum bi öğlen uykusu bide akşama doğru beş altı gibi uyuyo ama gece bi türlü uyumuyo çok geç yatiyo on iki gibi anca yatirabiliyorum sizce uyku öğününu bire mi dusursem🤔 ama denedim sadece öğlen uyusun dedim akşam uyutmadim bu sefer de sekiz gibi ağladı durdu uyuttum mecbur🥴 sonra sabah 6gibi uyanmaya başladı 🥲🥲sizce nasıl bi yöntem deneyeyim yada siz bu yaştaki cocuklarinizi nasıl ne kadar uyutuyosunuz🤔???
1 buçuk yasinda kardeşim var gündüz öğlen uykusuna yatiyor günde 1 kere uyuyor gece 1 kere uyanıp mama içip geri uyuyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
1 buçuk yasinda kardeşim var gündüz öğlen uykusuna yatiyor günde 1 kere uyuyor gece 1 kere uyanıp mama içip geri uyuyor
Maşallah kardeşine canım 🥰 benimki gece çok uyaniyo karni tok yatmasina rağmen çok uyaniyo ya🥲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O

Onuda geceleri ben bakıyorum hem oğlumu hem kardeşimi bakiyorum kardesim bana alışık oldu için bide yanıma yatiriyorum ağladı zmn
Üvey kardeşinmi oluyo canım

Çok şükür iyiyim canım benim birazdaha
Çok şükür canım 🤲❤️

Aynn oyle ben uyumadan once agri kesici veriyorum karnini guzelce doyuruyorum oyle en azindan bi kac saat uyuyor oyle hem bende biraz dinlenmis oluyorum birde benimkinin birer birer cikmiyor disleri hep 2 3 yada 4 tane birden sisiyor bu seferde cocuga agir geliyor insallah yaza kadar tamamlasak disleri iyi olucak surekli atesleniyor suan
Kız bende karnıni doyurup altını da değiştirip uyutuyorum ona rağmen gece çok uyaniyo ya 🥲 bide senin oğlun gibi üç dört tane birden çıkarıyor bu diş dönemini bitirseydik hayırlısıyla 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Maşallah kardeşine canım 🥰 benimki gece çok uyaniyo karni tok yatmasina rağmen çok uyaniyo ya🥲

Üvey kardeşinmi oluyo canım

Çok şükür canım 🤲❤️

Kız bende karnıni doyurup altını da değiştirip uyutuyorum ona rağmen gece çok uyaniyo ya 🥲 bide senin oğlun gibi üç dört tane birden çıkarıyor bu diş dönemini bitirseydik hayırlısıyla 🤲
Sağol canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar