Sorum var Uyku problemi 🤕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Uyku problemi 🤕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 399 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku problemi 🤕
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Off yavrum 1 ay çok uzun bir süre ona da sana da eziyet olmuştur süreç ben 1 haftada çöktüm dişten mi bilmiyorum ama 🤕 2 yaş krizi dedi amcamın gelini onlarda bayağı şiddetli geçiyor kızı 2 yaşında canavar tam Doğa yine iyi kalır onun yanında çok şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayra memeyi bıraktıktan sonra desteksiz uykuya dalmayı nasıl öğrendi bu konuda desteğe çok ihtiyacım var beynim bulandı annemi arayıp gel dememek için kendimi çok zor tutuyorum
Valla kuzum kayra meme emerken de desteksiz uyurdu ki . Ben onun karnına doyururdum sonra gel uyuyalım derdim yatakta bir sağa bir sola dönerdi en son uyurdu. Şimdi uykusu gelince anne oda diyor yatağa yatıyoruz ışığı kapattırıyor sonrası tamam. Eğer açsa anne biberon vee der içer . İçtikten sonra yarım saat geçmeden uyur. Kanepe olur yer olur 😂😂. Dün gündüz hiç uyumadı akşam 7 gibi baktım yastıkta uyuyor hemen kaldırdım geri saat 10 a kadar beklettim en son kanepede uyuya kaldı yine. Bazen de gel yatalım deyip bilerek gözümü kapatıyorum beni uyudu sanıp oda uyuyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi ayrayı da öyle alıştırıyorum karnını doyuruyorum sonra yatağa bırakıyorum o 3 ila 5 dakika arasında dalıyor uykuya gece mesela uyanmıyor ama ağrısı varsa uyanır kayra da öyle rüyasında korkmadığı sürece uyanmaz. Gece biberon isterse diye bazen yapıp veririm o içer banada tutturmaz kendi içer uyur

Tüm sayfalar yüklendi.