Uyku problemii

• Konbuyu başlatan Gökyüzü
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gökyüzü tarafından oluşturulan Uyku problemii başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 289 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyku problemii
Konbuyu başlatan Gökyüzü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 10 günlük bebeğim iki gündür kesik kesik uyuyor derin uykuya dalamıyor neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim
Normal yeni doğana bebeklerin hepsi oyledirler uykuları kısa olur büyüdükçe uzar uykusu bide uykusudua hafifçe daha da normal dır bebeğine uyku eğitimi saati uygula belirli bir sürede uyuyabilsin

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba 10 günlük bebeğim iki gündür kesik kesik uyuyor derin uykuya dalamıyor neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim
Bebeğin küçük ama ona gündüz ve gece uykusunu iyi aşıla canım . Örneğin gündüz uyusa dahi sesli bir ortamda uyusun. Ama gece yattığı odada ses dahi çıkmasın. Ben iki miniğimide böylw yaptım kızım gece uyanmazdı nerdeyse oğlumda öyleydi uyansılar diye ben uğraşırdım. Hem senin için ileri doğru bu daha iyi olur. 3 aylık olduktan sonra uyku düzeni kurmaya çalış ki sen ına değil o sana ayak uydursun.

Tüm sayfalar yüklendi.