Sorum var Uykusuzluk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşən tarafından oluşturulan Uykusuzluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 298 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykusuzluk
Konbuyu başlatan Ayşən
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️

Ayşən

Kayıtlı Üye
rank
Selam qızlar geceleri hiç uyuyamıyorum bebeyim çox haraketli sahaba kadar sağıma soluma dönüyorum,buda çok acıtıyor beni ayağa kalkincada zorla yürüyorum 32+5 haftalık hamileyim benim gibi olan varmı

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Selam qızlar geceleri hiç uyuyamıyorum bebeyim çox haraketli sahaba kadar sağıma soluma dönüyorum,buda çok acıtıyor beni ayağa kalkincada zorla yürüyorum 32+5 haftalık hamileyim benim gibi olan varmı
Rabbim Sağlıkla Kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oğlumda bende öyleydin canım 27. Haftadan sorma aşırı haraketlenmişti oğlum asla durmazdı .şimdi yine gebeyim 21 haftalık bakalım bu minik nasık olacak

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
33 hafta 3 günlük olduk haftamız yakın bu gün 1 saatlik dışarı çıktım sanki dünyanın yükünü ben taşımışım geceler uyuyamıyorum nefes alamıyorum sağıma soluma zorlukla dönüyorum yani aynı haldeyiz canım zaman hızlı geçsede kucağımıza alsak çok zorlanıyorum ilk böyle deyildim🥺

Ayşən

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda bende öyleydin canım 27. Haftadan sorma aşırı haraketlenmişti oğlum asla durmazdı .şimdi yine gebeyim 21 haftalık bakalım bu minik nasık olacak
Sağlıkla gelsin insAllah 🙏❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

33 hafta 3 günlük olduk haftamız yakın bu gün 1 saatlik dışarı çıktım sanki dünyanın yükünü ben taşımışım geceler uyuyamıyorum nefes alamıyorum sağıma soluma zorlukla dönüyorum yani aynı haldeyiz canım zaman hızlı geçsede kucağımıza alsak çok zorlanıyorum ilk böyle deyildim🥺
Aynen canım bende de öyle oluyor zaman bir an önce gecsede sağlıklı şekilde kucağımıza alsak bende ilk gebelik

Rabbim Sağlıkla Kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲♥️

31 hafta 3 günlüğüz cnm bende sağa sola dönmekte zorlanıyorum, ayağa kalkınca da biraz zor oluyor. Benm minik te çok hareketli ama ben genelde gün içinde çok yorulduğum için hareketleri normal ama gece uyurken hiç durmuyor adeta balık gibi yüzüyor ama bu beni rahatsız etmiyor aksine hoşuma gidiyor 😍😍,mutlu oluyorum,hatta biseye sinirli iken bile hareket edince sinirim geçiyor 😍😍😍ama bazen o kadar kuvvetli vuruyor ki valla sallanıyoruz sanıyorum🤣

Ayşən

Kayıtlı Üye
rank
31 hafta 3 günlüğüz cnm bende sağa sola dönmekte zorlanıyorum, ayağa kalkınca da biraz zor oluyor. Benm minik te çok hareketli ama ben genelde gün içinde çok yorulduğum için hareketleri normal ama gece uyurken hiç durmuyor adeta balık gibi yüzüyor ama bu beni rahatsız etmiyor aksine hoşuma gidiyor 😍😍,mutlu oluyorum,hatta biseye sinirli iken bile hareket edince sinirim geçiyor 😍😍😍ama bazen o kadar kuvvetli vuruyor ki valla sallanıyoruz sanıyorum🤣
Sağlıkla kucağına alırsın insAllah 🙏❤️ aynen çok haraketliler benim hatta kaburgama baskı yapıyor o zaman hiç uyuyamıyorum ben karnımı açıb haraketlerini izliyorum çok hoşuma gidiyor🤗 bir defasında zelzele oldu sanmisdi nasıl salladiysa😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar