Sorum var Uykuu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Uykuu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 479 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykuu
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam kızlar oğlum 10 Aylık neredeyse hiç uyumayan bi çocuk etrafimdaki tanıdıklar uyku damlası öneriyor aranızda kullanan var mi memnun kaldınız mi iyi geldimi ?
Aleykümselam canım benim oğlum da 10 aylık gerçekten toplasan gündüz anca 1 saat uyuyor gece de saatbasi uyanır hep ağlar gerçekten artık bende yoruldum
Uyku damlasına gelicek olursak eğer hiç sağlıkli deil canım sırf bebeklerimiz uyusun diye onların sağlığı ile oynamış oluyoruz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aleykümselam canım benim oğlum da 10 aylık gerçekten toplasan gündüz anca 1 saat uyuyor gece de saatbasi uyanır hep ağlar gerçekten artık bende yoruldum
Uyku damlasına gelicek olursak eğer hiç sağlıkli deil canım sırf bebeklerimiz uyusun diye onların sağlığı ile oynamış oluyoruz
Katılıyorum ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum küçücük bedene içinde ne yediği bilirsiz şeyler giriyor ben doktoeun yazdıpı ilacı bile vermeye yeri geliyor korkuyorum. Sırf uyusun diye sağlığı işe oyanma canım bu sefer damlaya alışırsa işin daha zor olur onsuz artık hiç uyumaz bir nevi bağımlısı gibi olur. Benim oğlum 14 aylık aşırı huysuz mesela gece sabaha kdar 20 kez uyanır şuan diş döneminde belkide ondan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bana doktor yetişkinler nasıl antidepresan, uyku hapları kullanıyor bağımlılık yapıp sersemletiyorsa çocuklara da aynı etkiyi hatta zihinsel gelişimini etkiler annelik kolay değil büyüdüklerinde bu zamanlarını ararsın demişti. Oğlumun 1 yaşına girmesine 15 gün var ve ilk günden beri gece uykusu asla yok 1 kere bile kullanmadım

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım haklısın zaten kullanmayı düşünmüyorum sizlere bi sormak istedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende düşünmüyorum canjm kullanmayı bakalım ilerlerleyen aylarda Uyur belki oğlum umarimmm
Bana doktor yetişkinler nasıl antidepresan, uyku hapları kullanıyor bağımlılık yapıp sersemletiyorsa çocuklara da aynı etkiyi hatta zihinsel gelişimini etkiler annelik kolay değil büyüdüklerinde bu zamanlarını ararsın demişti. Oğlumun 1 yaşına girmesine 15 gün var ve ilk günden beri gece uykusu asla yok 1 kere bile kullanmadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende düşünmüyorum canjm kullanmayı bakalım ilerlerleyen aylarda Uyur belki oğlum umarimmm
Katılıyorum küçücük bedene içinde ne yediği bilirsiz şeyler giriyor ben doktoeun yazdıpı ilacı bile vermeye yeri geliyor korkuyorum. Sırf uyusun diye sağlığı işe oyanma canım bu sefer damlaya alışırsa işin daha zor olur onsuz artık hiç uyumaz bir nevi bağımlısı gibi olur. Benim oğlum 14 aylık aşırı huysuz mesela gece sabaha kdar 20 kez uyanır şuan diş döneminde belkide ondan
Bizimkide öyle diş döneminde ama doğduğundan beri uyumayan bi çocuk benim oğlum ilerde düzelir diye umut ediyorum

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide sekize girdi canım gündüz hiç uyumaz gecede hep uyanir ağlar sabaha kadar belki on kere uyanır ağlar emer yatar geri uyanır 🥴 sabahları zombi gibiyim vallahi

Selam kızlar oğlum 10 Aylık neredeyse hiç uyumayan bi çocuk etrafimdaki tanıdıklar uyku damlası öneriyor aranızda kullanan var mi memnun kaldınız mi iyi geldimi ?
Verme cnm sakın uyumasin ben şimdi bişey anlatacam sana bizim akrabamizin akrabası çocukları ikizdi Almanya falan gideceklerdi tm hatırlamıyorsam işte çocuklarına uyku ilacı vermiş kadın yol boyunca çocuklarda ses çıkmamış kadında uyumus bebekler uyudu bende uyutum biraz demiş kadın uykudan uyanmış bebekler hala uyanmamislar kadın örtüyü yüzlerinden kaldırmış ikiside nefes almiyormus uyku ilacı yüzünden ikisinide kaybetti uykusu için bebeklerinde oldu rabbim kimseye evlat acısı vermesin korkutma istemem cnm seni ama bir anne olarak seni uyariyim rabbim bütün evlatlarımızı sağlıklı uzun yıllar nasip etsin🙏🤲

Tüm sayfalar yüklendi.