Sorum var Uyudunzmu🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelis tarafından oluşturulan Uyudunzmu🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 531 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyudunzmu🤔
Konbuyu başlatan Elifelis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
O nasıl oluyo 🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

30+3um evet sağ tarafında assiri bı ağrı var çok hafif sola vuruyo

30+3um evet sağ tarafında assiri bı ağrı var çok hafif sola vuruyo
Kiz sen gebeydin dimi unutmusum bebegi dogmus bilyorum🤣🤣 karninda hereketli olmasi iyi benim.kizda oyleydi yada bugun cikolatayi fazla kacirmisin

Kızlar benim Bebek bugün aşırı hareketli tek çocuk olduğunu bilmesem içerde biriyle kavga ediyo diyecm o derece bı yandanda kaşık kısmında sanki derimi bıçakla kesiyolar gibi bı ağrı var olecm resmen. Bebek hareketli diye mi yoksa yan mu yatmış anlamadım ağrı çok ama😬😬
Canım bebeğin hareketli olması , benim kızım da hiç durmazdı , kendini fazla yorma dinlen sağ salim vaktinde kucağına alırsın inşallah bitanem 🥰

Moralim bozuk zor gunler yasiyorum düşünmekten uyuyamıyorum ☹🥺😞
Canım Sümeyram , rabbim sana mutlu hayırlı iyi günler göstersin inşallah evlatlarınla❤️

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar benim Bebek bugün aşırı hareketli tek çocuk olduğunu bilmesem içerde biriyle kavga ediyo diyecm o derece bı yandanda kaşık kısmında sanki derimi bıçakla kesiyolar gibi bı ağrı var olecm resmen. Bebek hareketli diye mi yoksa yan mu yatmış anlamadım ağrı çok ama😬😬
Haraketi olması çok iyi canım suyun yeterli geliyor demek ki bebeğin sağlığı da yerinde anlamına gelir bu . Ağrıların sebebi bebeğin haraketleri ielri doğru ettiği haraketler daha çok canını yakacak. 🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.