Uyumayan anneler 🤚😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Uyumayan anneler 🤚😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,620 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Uyumayan anneler 🤚😇
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler hanımlar uyumayan var mı acaba 🙄🤭❣️
Bennnnnnnnnnnnnnnnnnnn bugun aşi olduk evin içinde bebiş kucagimda 4 dönüyoruz uyumayi geçtim çok agliyor🤪🤪🤪
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akşama kadarda uyuyoruz ruh gibiyim valla gündüz çok uyuyunca gece uyumayinca uyuşuk uyuşuk geziyorum 😂
Allahim keske gündüz uyusa oda yok gece gündüz aktiffff

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yok bebeler büyüyünce 🤣
Büyüdükçe dertleri artıyor bacım 😅😅

Bennnnnnnnnnnnnnnnnnnn bugun aşi olduk evin içinde bebiş kucagimda 4 dönüyoruz uyumayi geçtim çok agliyor🤪🤪🤪

Allahim keske gündüz uyusa oda yok gece gündüz aktiffff
Daha aşı krizlerimiz başlamadı Ama az kaldı 🤦‍♀️😅😅😅

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Sen neden uyumadın canım 😇
Düşünmekten 8 gun var doğuma erken alıcak lar korkuyorum bebeğim de sorunlar var doktor biraz umutsuz ca konustu sağ salim çıkamıucaz kucağıma alamıycam diye korkuyorum uyuyamıyorum düşünüyorum üzülüyorum karışık biraz öyle işte canım sen niye uyumadın uykumu tutmadı senide

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Düşünmekten 8 gun var doğuma erken alıcak lar korkuyorum bebeğim de sorunlar var doktor biraz umutsuz ca konustu sağ salim çıkamıucaz kucağıma alamıycam diye korkuyorum uyuyamıyorum düşünüyorum üzülüyorum karışık biraz öyle işte canım sen niye uyumadın uykumu tutmadı senide
Yaa canım benim doktorlar hep öyledir ama ilk başta hep en kötü ihtimali söyler ne gibi sorunlar varmış kaç haftalık şuan kendini üzüp bebişi strese sokma lütfen 🤲🤲🤲

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Yaa canım benim doktorlar hep öyledir ama ilk başta hep en kötü ihtimali söyler ne gibi sorunlar varmış kaç haftalık şuan kendini üzüp bebişi strese sokma lütfen 🤲🤲🤲
Canım ben şuan 36 +3 teyim ama bebeğim 32 haftada kalmış buyume gelişme yok kilo almıyor 4 doz ciğer geliştirici yaptılar dun önce ki gun oldum surekli takip altında olman lazım dedi doğuma kadar 2 gunde bir gidiyorum o iğneler işe yarar ı bilmiyorum ama inşallah yarar yani 37+4 te alıcak lar sezeryana beni ama 32 haftalık doğurmuş gibi olucam 2100 gr mış bebeğim karın boşluğu çok küçük gözüküyor kafası 35 haftada kalmış dedi yani vücüdu bu şekildeymiş kaç haftadır umutla kilo almasını Bi gelişme olmasını bekledim ama olmadı şimdi işte korkuyorum napıcam bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar