Uyumayan anneler 🤚😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Uyumayan anneler 🤚😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,662 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Uyumayan anneler 🤚😇
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kız o takılacağın en son şey olsun zaten uyuştuktan sonra takıyorlar hiç birşey hissetmiyorsun çıkarırken de öyle acı falan yok ilk doğumda uyuşturma dan taktırdım onda bile acımamıştı artık zaten anestezi yapıldıktan hemn sonra takıyorlar 😅😅🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen valla canım hamilelik doğum derken hep anama kaldı eksik olmasın 🤲
Benim kimsem yok dogumdan beri tekim 😭😭😭

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Haaa öylemi tamam bitanem ozaman 😂🤦‍♀️😂 vala gun yaklastikca korku basiyor birde hastaneye gitmeden bi gun once fön cektirecem saçlarıma 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️ birde kizima bi oyuncak alacam smdi benden ilk kez ayrilacak durmaz falan aklim evde kalacak😭
Kıyamam ya iyi yaparsın bizde doğum öncesi gidip hediye aldık oğluma sürekli onunla oynuyor bana kardeşim aldı diyip iyi yaparsın canım 🤲🤲🤲😔 valla bende gece bir güzel duş alıp saçlarımı düzleştirdim ertesi gün bebek gibi olayım dedim 😅😅😅

Benim kimsem yok dogumdan beri tekim 😭😭😭
Annen gelmemiş miydi

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam ya iyi yaparsın bizde doğum öncesi gidip hediye aldık oğluma sürekli onunla oynuyor bana kardeşim aldı diyip iyi yaparsın canım 🤲🤲🤲😔 valla bende gece bir güzel duş alıp saçlarımı düzleştirdim ertesi gün bebek gibi olayım dedim 😅😅😅

Annen gelmemiş miydi
Valla dogumdan önce banyoya girdim keselendim liflendim kaynar suyla yıkandım vücudum bembeyaz oldu 😂😂

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Annen gelmemiş miydi
Ben kizimda kepaze gbiydim bunda biraz kendime özen gostermek istyorum vala😂

...

Moderator
Mod
rank
Uyku çok güzel ama bize ıgramıyor dün eşime bıraktım gidip banyo ettim 5 dakika 1 dakika lif 1dakika şampuan 1dakika saç tarama 1 dakika dikişletimi yıkadım 1 dakika su döktüm düşün artık
Aynen canım.Zamanla yarışıyoruz.Emzirip yerine koyuyorum uyur ümidiyle uyuyayım diyorum.Tam gözlerim dalıyor.Paşam ağlıyor.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy foto falan cekindin mi hastanede ne giydin kuzum😍 ben lacivert dügmeli pijama takimi lacivert tac ve lacivert terlik giyecem🤭
Sana yemin edebilirim lohusa takımı aldım şalımı hazırladım aldığım gibi geri getirdim ağrım oldu halim yoktu birde kız kardeşim gelecekti hastane kuralları çok sıkı tutuyor bulunduğum kata bile eşime refakatçi kartı ve bilekliği olmazsa eşim bile giremiyor odayı süsledim çikolatasını kolonyaısnı kapı süsünü oda içine koyduk ama bir tane pozumuz yok inşallah senin gönlünce olur kuzum 😍😍🥰

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sana yemin edebilirim lohusa takımı aldım şalımı hazırladım aldığım gibi geri getirdim ağrım oldu halim yoktu birde kız kardeşim gelecekti hastane kuralları çok sıkı tutuyor bulunduğum kata bile eşime refakatçi kartı ve bilekliği olmazsa eşim bile giremiyor odayı süsledim çikolatasını kolonyaısnı kapı süsünü oda içine koyduk ama bir tane pozumuz yok inşallah senin gönlünce olur kuzum 😍😍🥰
Bizim hastane de ozel ama ziyaretci gelebiliyomus giren giriyor 🙄🙄 bende heralde pek zannetmiyorum foto falan cekinecegimi o aciyla😣

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bizim hastane de ozel ama ziyaretci gelebiliyomus giren giriyor 🙄🙄 bende heralde pek zannetmiyorum foto falan cekinecegimi o aciyla😣
Çok istedim ama olsun canım keşke Halim olsaydı 🤭 hoş olsada işte hastanede ki kurallar sağolsun yok canım doğum öncesi hazırlık olana kadar annem ve oğlum yarım saat çıksın dedik ziyaretçi yasak hele çocuk asla kabul etmiyorlar yönetim izin vermiyor dedi ben oğlumla lobide vedalaştım 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar