Sorum var Uyumayan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza🥰 tarafından oluşturulan Uyumayan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,666 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayan anneler
Konbuyu başlatan Beyza🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Allah canlarına sağlık versin buyur giderler doğru söylüyon 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahahahha seni çok iyi anlıyorum balım 🤣🤣

Valla bende bilmiyorum 🤣🤣🤣🤣

Valla bende bilmiyorum 🤣🤣🤣🤣
Kız unuttum artık ben göz altlarım mor mor geziyorum aynalara küstüm artık 😂

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben artık kapatmayı unutuyorum ki gece sütyenin içine koy çıkar çık yorucu oluyor direk Kayra'nın ağzına veriyorum 😂😂
Aynen ya ama biz daha çok küçüğüz bugün 20 günlük olduk ben mecbur kucağıma alıp öyle emziriyorum kız ben uyanıkken bile emzirirken büyük kızım bişey sordu ona cevap verirken göğsümü bırakmışım çocuğun burnu nu kapatmış yazık yavrum nefes alamadı kafasını bi anda geriye itti korktum bende bi anlık bişey saniyelik daha dikkatli oluyorum gözümü ayırmıyorum artık

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen ya ama biz daha çok küçüğüz bugün 20 günlük olduk ben mecbur kucağıma alıp öyle emziriyorum kız ben uyanıkken bile emzirirken büyük kızım bişey sordu ona cevap verirken göğsümü bırakmışım çocuğun burnu nu kapatmış yazık yavrum nefes alamadı kafasını bi anda geriye itti korktum bende bi anlık bişey saniyelik daha dikkatli oluyorum gözümü ayırmıyorum artık
Aman kuzum dikkat et aramızda 35 gün var ben baştan beri koynumda yatırıyorum

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aman kuzum dikkat et aramızda 35 gün var ben baştan beri koynumda yatırıyorum
Aynen Canım bende ilk zamanlar yanımda yatırıyordum 1 haftadır beşiğine yatırıyorum alışsın diye ama çok tatlılar ya uyusun diye gözüne bakarım uyuduğunda da özlüyorum emzirme saatimiz geldiğinde de hemen alıp kokluyorum öpüyorum bende ayrı bi manyağım ne istediğimi bende bilmiyorum galiba bugün hala uyuyamadım ve mutfağa girmem gerekiyor başım çatlıyo zombilik zor iş menemen anca yapacam berroşum da uyandı 🤦🏻‍♀️😴😴😴😵🤪😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen Canım bende ilk zamanlar yanımda yatırıyordum 1 haftadır beşiğine yatırıyorum alışsın diye ama çok tatlılar ya uyusun diye gözüne bakarım uyuduğunda da özlüyorum emzirme saatimiz geldiğinde de hemen alıp kokluyorum öpüyorum bende ayrı bi manyağım ne istediğimi bende bilmiyorum galiba bugün hala uyuyamadım ve mutfağa girmem gerekiyor başım çatlıyo zombilik zor iş menemen anca yapacam berroşum da uyandı 🤦🏻‍♀️😴😴😴😵🤪😅
Ayy benim şuanlık yemek yapma derdim uok şükür evime geçince baya zorlanacak 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar