Sorum var Uyumayan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza🥰 tarafından oluşturulan Uyumayan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,589 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayan anneler
Konbuyu başlatan Beyza🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bazen geri sokasim geliyo karnıma bebeği uyutuyorm saatlerce savaş verip uzun süredir tuttuğum tuvaletimi yapmaya gidiyorum 🥺ver ingaaaaa sesi 🤣🤣🤣
Bebeklere yemek yediğimiz, tuvalete, banyoya gittiğimiz malum oluyor zaten. Nasıl anlıyorlar hâlâ anlamış değilim 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyy inşallah çiçeğim paşam nasil yarazliklari arttı mı

😂😂😂😂
Vajina tarafını eşelemeyi bıraktı kaburgalarımı kırmaya başladı işte yakında ağzımdan çıkacak 😂😂😂

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bebeklere yemek yediğimiz, tuvalete, banyoya gittiğimiz malum oluyor zaten. Nasıl anlıyorlar hâlâ anlamış değilim 😂
Hiç sorma ya inşallah zayıflıycam aç geziyorm presnses sağ olsun 🤣🤣🤣

Vajina tarafını eşelemeyi bıraktı kaburgalarımı kırmaya başladı işte yakında ağzımdan çıkacak 😂😂😂
Bı doğsun daha uykunu eşeleyecek yemeğini banyonu 🤣🤣🤣🤣

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ahhahahha hiç sorma uyuduktan sonra da yorgunluktan iştah kalmıyor 🤣🤣
Valla o zamanda yemekmi yiyeceksiiinn dinlenecekmisin, kestirecekmisin karar veremezsin ki. Ben olsam heyecandan ne yapacağımı şaşırır çocuğu tekrar uyandırırım heralde 😂😂😂

Konuyla alakalı değil ama mervos 2ci. Uzun zaman yapmazsın😂😂😂
Şuan 2. Yi düşünmüyorum bile bu çocuk bana 10 çocuğa bedel zaten. Doktor onaylı 2. Çocuğu en az 2 sene arayla yapmam gerekiyormuş yoksa vücudun kaldırmaz dedi 🤦🏻‍♀️😂😂

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Valla o zamanda yemekmi yiyeceksiiinn dinlenecekmisin, kestirecekmisin karar veremezsin ki. Ben olsam heyecandan ne yapacağımı şaşırır çocuğu tekrar uyandırırım heralde 😂😂😂
🤣🤣🤣🤣 Bazen o kadar uyusun diye uğraşıyorum ki yorgunluk başıma vuruyor galiba uyuyan çocuğu seviyorum tekrar uyanıyor 🤣🤣🤣 senin dediğin gibi yapıyorum 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.