Sorum var Uyumayan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza🥰 tarafından oluşturulan Uyumayan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,062 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayan anneler
Konbuyu başlatan Beyza🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aha bir ortak nokta daha. Kaynanaların çoğu insan dışı varlık olduğu için kimliklerinin dahi olmaması lazım 😂😂
Bence tüm Kaynanalar öyle değil kuzum ya misal benim kaynanam Allah razı olsun hiç kaynanalik görmedim ondan daha çok bana anne oldu biz altli üstlü oturuyoruz kayınvalidemle ben yukarı çıkıyorum misal düşün benim ona hizmet etmem gerekiyor o bana hizmet ediyor çay vesaire kendisi yapıyor ayrıca yaşlı ve bel fıtığı boyun fıtığı olmasına rağmen ayağını filan uzatıcak misal bana diyor Allah aşkına kusuruma bakma diyor ayağımı uzatıyorum filan aşağıya geliyor kapıyı çalınca diyor kusura bakma diyor geldim seni rahatsız etmedim deme diyor
Yani kısacası ben kayınvalidemden razıyım ❤️
Biraz uzun oldu kız 🤦🤦😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vefat mi etti kuzum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bence tüm Kaynanalar öyle değil kuzum ya misal benim kaynanam Allah razı olsun hiç kaynanalik görmedim ondan daha çok bana anne oldu biz altli üstlü oturuyoruz kayınvalidemle ben yukarı çıkıyorum misal düşün benim ona hizmet etmem gerekiyor o bana hizmet ediyor çay vesaire kendisi yapıyor ayrıca yaşlı ve bel fıtığı boyun fıtığı olmasına rağmen ayağını filan uzatıcak misal bana diyor Allah aşkına kusuruma bakma diyor ayağımı uzatıyorum filan aşağıya geliyor kapıyı çalınca diyor kusura bakma diyor geldim seni rahatsız etmedim deme diyor
Yani kısacası ben kayınvalidemden razıyım ❤️
Biraz uzun oldu kız 🤦🤦😁
Kuzum kaynanaların hepsi demedim çoğu dedim zaten arada güzel kaynanalarda çıkıyor tabiki. Maşallah Rabbim aranızdaki samimiyeti, sıcaklığı hiç bozmasın. Gerçekten çok iyi bir insanmış şahsen benim kaynanamda beni rakip, düşman, kuma gibi görüyor 😂😂

Ahhahahha tükenmez bunların soyu gittikçe çoğalıyor 🤣🤣

Kız ne şanslısın sen 🤣
Benim çoğaltmam kötü oldu ya 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar