Sorum var Uyumayan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza🥰 tarafından oluşturulan Uyumayan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,064 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayan anneler
Konbuyu başlatan Beyza🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kaynanaların hepsi demedim çoğu dedim zaten arada güzel kaynanalarda çıkıyor tabiki. Maşallah Rabbim aranızdaki samimiyeti, sıcaklığı hiç bozmasın. Gerçekten çok iyi bir insanmış şahsen benim kaynanamda beni rakip, düşman, kuma gibi görüyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim çoğaltmam kötü oldu ya 😂😂😂
🤣🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum kaynanaların hepsi demedim çoğu dedim zaten arada güzel kaynanalarda çıkıyor tabiki. Maşallah Rabbim aranızdaki samimiyeti, sıcaklığı hiç bozmasın. Gerçekten çok iyi bir insanmış şahsen benim kaynanamda beni rakip, düşman, kuma gibi görüyor 😂😂

Amin kuzum Allah razı olsun
Ne yapcan senin payına da o düşmüş😁😁

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank

🤣🤣🤣🤣🤣 Nasip de varmış Merve 🤣🤣🤣

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Maalesef hayatıma heyecan falan katıyor işte sağolsun 😂😂

Ben ne zaman büyük konuşsam hepsi tek tek başıma geliyor 🤦🏻‍♀️ kocamlada ben bu adamla evlenmem dedim evlendim😂😂
Aslında bir yandan da merak ediyorum cadı Kaynanalar nasıl oluyor diye 1 günlüğüne yer değiştirsek ya o heyecanı bende tatmak istiyorum tam bana göre şeyler ama şansıma kaynanam Melek gibi😁

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aslında bir yandan da merak ediyorum cadı Kaynanalar nasıl oluyor diye 1 günlüğüne yer değiştirsek ya o heyecanı bende tatmak istiyorum tam bana göre şeyler ama şansıma kaynanam Melek gibi😁
Kız yok aman Allah kimsenin başına vermesin hiç merak edilecek birşey değil 1 günde senin psikolojini bozar, yuvanla oynar birde oturur güler 😂 biz senede 2 kere memlekete gidiyoruz boşanma aşamasına gelip dönüyoruz onu geçtim artık telefonlar var ordada hiç durmuyor sürekli benimkini fişekliyor😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kız yok aman Allah kimsenin başına vermesin hiç merak edilecek birşey değil 1 günde senin psikolojini bozar, yuvanla oynar birde oturur güler 😂 biz senede 2 kere memlekete gidiyoruz boşanma aşamasına gelip dönüyoruz onu geçtim artık telefonlar var ordada hiç durmuyor sürekli benimkini fişekliyor😂
Olsun genede merak ediyorum 😁
Aslında iş eşlerde bitiyor kaynana görümce vesaire kim ne derse desin insanın eşi savundumu karısını ezdirmedimi Kaynananin feristahi gelse fark etmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar