Uyumayan çocuk yapmışlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Uyumayan çocuk yapmışlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,457 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayan çocuk yapmışlar
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

...

Moderator
Mod
rank
9 aylık bir şimbilli var bizim evde uyumuyor. 😂 En son saat 12 de 40 dk uyudu ve şuan saat 10 😂😂 gecede en az 8 kere kalkar falan ben yaklaşık 13 aydır uyumuyorum biryerde bayılıp kalırmıyım acaba. Keşke bayılsamda bi 10 dk derin uyusam 😂
Rabbim yardımcın olsun canım.Benim çocuklarda beni uykusuz bıraktıklarında oturduğum yerde uyurdum.Birde kendime gülerdim😂

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
9 aylık bir şimbilli var bizim evde uyumuyor. 😂 En son saat 12 de 40 dk uyudu ve şuan saat 10 😂😂 gecede en az 8 kere kalkar falan ben yaklaşık 13 aydır uyumuyorum biryerde bayılıp kalırmıyım acaba. Keşke bayılsamda bi 10 dk derin uyusam 😂
3 yaşına kadar sabahlara kadar 15 defa uyanirdi desem oğlum ☺️ perişan olurdum öğrencilerim hocam yine uyumamissiniz gece derdi 🤭 neyseki 3 yaşından sonra 2 ye düştü 😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Diş cıkarıyo da sen bilmiyo olabilirsin cnm. Annene söle o bilir kontrol etsin. Bi tatlı kasıgı calpol verirsin her gece uyur sende uyursun o zaman 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok cnm benm kız da uyumazdı oğlan da 😂şimdikiler bi fenaaa
Yok be kuzum 4 aylıkken patlattı dişleri hep ağzında 8 tane diş var azılar kaldı onlarda 2 yaşa doğru çıkıyormuş onu çıkarıyor olamaz heralde o kadar manyak değildir 😂 😂 😂 yani inşallah 😂😂

Kız getir şu oğlanı Allah aşkına yanıma bizim oğlanla kudursunlar söz ben bakıcam geç sen uyu iki üç saat 😄😄😄
Adresi ver ptt kargo ile yolliycam 😂😂

Evet ya bende sizdenim kizimda cok cektim mumya gibiydim ya insallah bunda oyle olmaz😣
Saat 11 de uyudu şuana kadar 4. Kez uyandı 😂😂 vuhuuuuuuwwww bu gece beniimm gecemmm bu geceeeğ bizim gecemizzzz 😂😂

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Yok be kuzum 4 aylıkken patlattı dişleri hep ağzında 8 tane diş var azılar kaldı onlarda 2 yaşa doğru çıkıyormuş onu çıkarıyor olamaz heralde o kadar manyak değildir 😂 😂 😂 yani inşallah 😂😂

Saat 11 de uyudu şuana kadar 4. Kez uyandı 😂😂 vuhuuuuuuwwww bu gece beniimm gecemmm bu geceeeğ bizim gecemizzzz 😂😂
Kız azılar 2 yasa dogrı diyosunda canım her cocukta bi olmuyo. Azıları en son cıkardı bmm kızım ama ara dişleri hep erken cıkardı mesela. Sürekli calpol novalgine vermektn artık ben usandım yavruma. Ama onu içmediği gün ewde hiç kimse uyumuyo du.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya bende sizdenim kizimda cok cektim mumya gibiydim ya insallah bunda oyle olmaz😣

PTT kargo güzel değil sağlam getirmez yurtiçi olursa hemen yazayım 😅😅

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kız azılar 2 yasa dogrı diyosunda canım her cocukta bi olmuyo. Azıları en son cıkardı bmm kızım ama ara dişleri hep erken cıkardı mesela. Sürekli calpol novalgine vermektn artık ben usandım yavruma. Ama onu içmediği gün ewde hiç kimse uyumuyo du.
Ağlaması zırlaması huysuzluğu hiç birşeyi yok ama sadece uyumak istemiyor 😂

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım sen gene benden iyisin ben 3.5 yıldır uyuyamıyorum ilk kızım ile ikincisi arasında tam 2 yaş var büyük kızımın uykusu düzene girmedn bir daha doğum yaptım şimdi de ikinci kızımın uykusu düzene giremek üzere bununda uykusu düzene girene kadar bi daha doğum yapacağım 🤣😂

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Bende 3 aydır aynı sıkıntıyı çekiyorum hep elim beşikte gece bile öyle sallıyorum bırakınca ağlıyor uykuya hasret kaldım 🤦‍♀️😂😂

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım sen gene benden iyisin ben 3.5 yıldır uyuyamıyorum ilk kızım ile ikincisi arasında tam 2 yaş var büyük kızımın uykusu düzene girmedn bir daha doğum yaptım şimdi de ikinci kızımın uykusu düzene giremek üzere bununda uykusu düzene girene kadar bi daha doğum yapacağım 🤣😂
Demekki sana uyku yok 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar