Uyumayan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Buğlemim tarafından oluşturulan Uyumayan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,757 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Uyumayan varmı
Konbuyu başlatan Buğlemim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım o günlere gelebilecek miyim son günler bir gram uyku girmiyor 🥺uykuya hasret kaldım
Doğunca da girmiyor bu sefer de başka nedenlerden 😂 Annem hep annelik yarım yürek kalmak derdi şimdi anlıyorum rahme düştüğünden itibaren gerçekten de hep tedirginlik hep diken üstü 🥹

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Doğunca da girmiyor bu sefer de başka nedenlerden 😂 Annem hep annelik yarım yürek kalmak derdi şimdi anlıyorum rahme düştüğünden itibaren gerçekten de hep tedirginlik hep diken üstü 🥹
Gerçekten anneniz doğru söylemiş dogmasa ayrı dert doğsa ayrı çevremde herkes iyi uyu uykuya hasret kalicaksin diyor ama ben şimdiden uykuya hasret kaldım🤣

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten anneniz doğru söylemiş dogmasa ayrı dert doğsa ayrı çevremde herkes iyi uyu uykuya hasret kalicaksin diyor ama ben şimdiden uykuya hasret kaldım🤣
Rabbim bu günümüzü aratmasın 🤲 Ama bazen bekar günlerimdeki o kafa rahatlığını çok özlüyorum 🙈

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim bu günümüzü aratmasın 🤲 Ama bazen bekar günlerimdeki o kafa rahatlığını çok özlüyorum 🙈
Aaaa yalniz değilmişim bu düşüncede olan 🤣 hayır ne vardı evlenicek prenses gibiydim baba evinde çalışır çalışır gezer tozar harcardim ama evlenince elin oğlunun sözünün dışına çıkamıyorsun dışarı cikamiyorsun rahat edemiyorsun arkadaşlarınla görüşemiyorsun en azindan ben öyleyim .birde üstüne üstlük bebe yaptım sanki bu yaştan sonra ne lazimsa benimde teyzem hep şey der aşkin sonu bok yıkamaktir derdi🤣ahhh ahhhh
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay uyuyordum ama benim eşek oğlun rüyasında korktu sanırım ağlamaya başlayınca uyandım az önce keşke uyanmasaydım ya ağrıdan ölüyorum hala

Ay uyuyordum ama benim eşek oğlun rüyasında korktu sanırım ağlamaya başlayınca uyandım az önce keşke uyanmasaydım ya ağrıdan ölüyorum hala
Ay uyuyordum ama benim eşek oğlun rüyasında korktu sanırım ağlamaya başlayınca uyandım az önce keşke uyanmasaydım ya ağrıdan ölüyorum hala 🤦🏻‍♀️
Ahhh keşke bir gram uyku girse gözüme uynmaya razıyım sinir sistemim bozuldu uyuyamamaktan 🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aaaa yalniz değilmişim bu düşüncede olan 🤣 hayır ne vardı evlenicek prenses gibiydim baba evinde çalışır çalışır gezer tozar harcardim ama evlenince elin oğlunun sözünün dışına çıkamıyorsun dışarı cikamiyorsun rahat edemiyorsun arkadaşlarınla görüşemiyorsun en azindan ben öyleyim .birde üstüne üstlük bebe yaptım sanki bu yaştan sonra ne lazimsa benimde teyzem hep şey der aşkin sonu bok yıkamaktir derdi🤣ahhh ahhhh

Bugün benimde ağrıdan sinir sistemim bozuldu 🤦🏻‍♀️ karnımda ki şuan bile o kadar anormal haraket ediyor ki kasıklarıma sancı sokuyor haraketleri aşağı doğru kayıyor hissediyorum resmen 🤦🏻‍♀️. Bir doğsaydı minik cadı

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Bugün benimde ağrıdan sinir sistemim bozuldu 🤦🏻‍♀️ karnımda ki şuan bile o kadar anormal haraket ediyor ki kasıklarıma sancı sokuyor haraketleri aşağı doğru kayıyor hissediyorum resmen 🤦🏻‍♀️. Bir doğsaydı minik cadı
Geçmiyor son günler bende çok bunaldım en çokta kabızlık tan kurtulmak istiyorum artık ve göbeğimi taşıyamiyorum benimkide çok sert hareketler yapıyor sanki dersin içeride top sektiriyor😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar