Sorum var Uyumuyan bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Uyumuyan bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 508 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumuyan bebek
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İstersen 3 ay önce yaptır canım anlamıyorsun derdinin ne olduğunu 😓 kulağına su kaçırdın mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay çok şükür kuzum daha iyi 🤲🏻🤲🏻 Sen nasıslın iyi misin
İyiyim kuuzm bende klomen catlatma iğnesi vuruldum baklm nolacak herşeyin hayırlısı

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya sabahtan belli ben bu çocuğu uyutamiyorum bu kdr olmaz ya benle aynı durumu yaşıyan var mı ağladım aglicam sabrım kalmadı ne duruyo ne yatiyo halim kalmadi bıktım bıktırdı canımdan parça çok seviyorum ama ben çok yoruldum 4 aydır fikri olan var mı ben bu çocuğu nasıl durdurabilirim inanın hiç iyi deilimmm ,bunaldimmmm
Bende aynı durumdayım geceleri uyumuyo bas bas bağırıyor beni delirtiyor gaz sancısı çekerken bile böyle değildi bişi oldu kızıma ama ne derdi var bilmiyorum kafası çok sıcak 😪

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya sabahtan belli ben bu çocuğu uyutamiyorum bu kdr olmaz ya benle aynı durumu yaşıyan var mı ağladım aglicam sabrım kalmadı ne duruyo ne yatiyo halim kalmadi bıktım bıktırdı canımdan parça çok seviyorum ama ben çok yoruldum 4 aydır fikri olan var mı ben bu çocuğu nasıl durdurabilirim inanın hiç iyi deilimmm ,bunaldimmmm
4 aylık herhalde evladın canım çok nor al 4 ayların sonunda benim oğlum yeni yeni uyuyabiliyorum. Yoksa 4 ay boyunca zombi gibiydim. İnanır mısın biriyle konuşuyordum mesela ama çok defa beni dürtüp ne diyorsun anlamıyorum veya bu söylediğin ne alaka dedikleri vardı. O kadar uykusuzdum. Çare yok malesef. 4 aydır aynı yatakta yatıyoruz benden ayrı asla yatmıyordu. Tüm geçe memede dururdu ben de onu nefessiz bırakmıyim die uykusuz duruyordum. Ama çok şükür 3/4 gündür daha az meme veriyorum geceleri (2defa) ve kendi yatağına koydum artık. Eşimide sonunda yatağa aldım adam 4 aydır koltuk köşelerinde uyuyordu 😂😂😂

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kızımda 4 aylık aynı sorun bizde de var atak donemiymis galiba o yüzden uyku sorunu yaşayabilirmisiz bu konuyla ilgili sağolsun hem buradaki arkadaşlar hemde doktorumuz tecrübe ve bilgilerini benimle paylaştılar olabildiğince her yöntemi deniyorum ama bir kaç gündür kuş sesleri süpürge makinesinin sesi gibi değişik sesler açıp kucağımda uyutuyorum sende deneyebilirsin birde son kontrolümüzde doktorum baby spa önerdi onu da demiycem sende araştırıp bulunduğun yerde varsa götürebilirsiniz

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya sabahtan belli ben bu çocuğu uyutamiyorum bu kdr olmaz ya benle aynı durumu yaşıyan var mı ağladım aglicam sabrım kalmadı ne duruyo ne yatiyo halim kalmadi bıktım bıktırdı canımdan parça çok seviyorum ama ben çok yoruldum 4 aydır fikri olan var mı ben bu çocuğu nasıl durdurabilirim inanın hiç iyi deilimmm ,bunaldimmm
Umarım düzelir 8 aylik olduk düzenli bir uyku yok arkadaş mama da içmesine rağmen yakında huni takıdan kafama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar