Sorum var Uyumuyooor

• Konbuyu başlatan yenianniş__
  • Toplam 28 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yenianniş__ tarafından oluşturulan Uyumuyooor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 332 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumuyooor
Konbuyu başlatan yenianniş__
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekler kızacak birisi.degilsin kesinlikle eminim çok sakin pamuk gibisin🤭🤭🤭😘😘🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet kuzum ayriyim hiç kimse yok yanımda
Tatlım kız kardeşin varsa ilk haftalar yanına gelsin en azından sen motive olup ikiz bebeklerine alışana kadar dursun evinde çünkü lohusalık psikoloji çok ayrı bir şey her kafadan bir ses çıkıyor inşallah sen çok rahat geçirirsin ilk haftalarıni bakma sen yalnız olmak bi yandan iyi ama dediğim gibi ilk zamanlar destek önemli 🌷

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Tatlım kız kardeşin varsa ilk haftalar yanına gelsin en azından sen motive olup ikiz bebeklerine alışana kadar dursun evinde çünkü lohusalık psikoloji çok ayrı bir şey her kafadan bir ses çıkıyor inşallah sen çok rahat geçirirsin ilk haftalarıni bakma sen yalnız olmak bi yandan iyi ama dediğim gibi ilk zamanlar destek önemli 🌷
Annem gelecek birtanem kız kardesim evli kızı var

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Şımarık çocuklara gelemiyorum hiç ya hele bide benim çocuğum olunca deliriyorum 🤦
Çocuk dediğin şımarık olup hoplar zıplar enerjisini atar bir şekilde çocuktan yetişkin gibi akıllı mantıklı davranmasını beklemek bana göre çok büyük bir beklenti

Annem gelecek birtanem kız kardesim evli kızı var
Annen gelse daha iyi yeme de yanında yat 😘

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çocuk dediğin şımarık olup hoplar zıplar enerjisini atar bir şekilde çocuktan yetişkin gibi akıllı mantıklı davranmasını beklemek bana göre çok büyük bir beklenti

Keşke yetişkinlerde çocuklar gibi olsa ama nerde

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Disiplin severim herkesin kendi çocuğunu yetiştirme şekli

Disiplin severim herkesin kendi çocuğunu yetiştirme şekli
Kişiye kalmış

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Canlar oğlum 2 aylık oldu ama uykusu yok hiç, anlık uyuyor uyanıyor ne yapmam lazım ya gazı guzu yok karnı tok altı pek🤣arsız bu çocuk
Seni çok iyi anlıyorum canım zira benim oğlumda 10 aylık şuan ayağımda sallıyorum inşallah uyucak deli ediyo beni ne gündüz doğru düzgün uyur ne gece iftar saati iki saat uyudu ona yetti galiba 😂🤭😂
Canlar oğlum 2 aylık oldu ama uykusu yok hiç, anlık uyuyor uyanıyor ne yapmam lazım ya gazı guzu yok karnı tok altı pek🤣arsız bu çocuk

Tüm sayfalar yüklendi.