Uyuşturucu krem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rahime BAYAR tarafından oluşturulan Uyuşturucu krem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,350 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyuşturucu krem
Konbuyu başlatan Rahime BAYAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ağda öncesi uyuşturucu krem varmış kullanan var mı acaba içinizden eşim kuaföre gitmeme izin vermiyor ben de o kremi almayı düşündüm sizce işe yarar mı?

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ağda öncesi uyuşturucu krem varmış kullanan var mı acaba içinizden eşim kuaföre gitmeme izin vermiyor ben de o kremi almayı düşündüm sizce işe yarar mı?
Emla diye bı krem vardı yıllar öncesinde kullanmıştım etkisini çok görmemiştim siz Dr danışmadan ilaç kullanmayın

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullandım boş sakın alma canım serçe parmak kadar 55lira ya almıştım Atina ya giderken yok sur 15dk bekle kuru olacak uyuşturucu etkisi var dedi eczaci yılan 🐍 hem paraya yazık en ebat küçük kremin hemde uyuşturucu etkisi yok bence alma alıp kullanan biri olarak yazıyorum canim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullandım boş sakın alma canım serçe parmak kadar 55lira ya almıştım Atina ya giderken yok sur 15dk bekle kuru olacak uyuşturucu etkisi var dedi eczaci yılan 🐍 hem paraya yazık en ebat küçük kremin hemde uyuşturucu etkisi yok bence alma alıp kullanan biri olarak yazıyorum canim
En iyisi agdaya gitmek vala

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
Emla diye bı krem vardı yıllar öncesinde kullanmıştım etkisini çok görmemiştim siz Dr danışmadan ilaç kullanmayın
Evet bende ondan alacaktım internette herkes yazmış çok memnun kaldım diye bende alayım dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende gitmiyorum kuaföre Allahtan arkadaşım var.ayda 1 gelip yapıyor.Allah razı olsun ondan.
Eşim izin verse benim tanıdığım bi kuaför var oraya gidecektim ama izin vermiyor sen kendin kendine yap diyor ama bende kıyamıyorum kendime 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende gitmiyorum kuaföre Allahtan arkadaşım var.ayda 1 gelip yapıyor.Allah razı olsun ondan.
Eşim izin verse benim tanıdığım bi kuaför var oraya gidecektim ama izin vermiyor sen kendin kendine yap diyor ama bende kıyamıyorum kendime 😅😅
Yapma yaaa bende ne kadar sevinmiştim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar