Uyuz hastalığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Elif kpln tarafından oluşturulan Uyuz hastalığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 406 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyuz hastalığı
Konbuyu başlatan Elif kpln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
4 yaşındaki oğlum uyuz olmuş ilaç aldık sağlık ocağına götürdüm ama en çabuk nasıl geçer kızlar beyaz sirkeyi deneyeceğim.baska önerisi olan var mı
Çok geçmiş olsun canım ilaç dışında aslında yapılacak çok şey yok tedavi olarak ama . Oğlunun yattığı yatağın her gün çarşafını değiştir ve en büyük ısıda yıka her gün çarşaf değiştir odasında yada evde tahta bir şey varsa eski yada yontulmuş ataılavak durumda ise at değilse onarıma vs gönder tahta ve kauçuktan da çok bulaşıyorlar çünkü . İlacını düzenli kullanırsan 1 haftay bir şeyi kalmaz inşallah 🙏🏻

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım ilaç dışında aslında yapılacak çok şey yok tedavi olarak ama . Oğlunun yattığı yatağın her gün çarşafını değiştir ve en büyük ısıda yıka her gün çarşaf değiştir odasında yada evde tahta bir şey varsa eski yada yontulmuş ataılavak durumda ise at değilse onarıma vs gönder tahta ve kauçuktan da çok bulaşıyorlar çünkü . İlacını düzenli kullanırsan 1 haftay bir şeyi kalmaz inşallah 🙏🏻
Çok teşekkür ederim cnm çarşafları fln yikiom şimdi inşaallah çabuk iyileşir ya

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Geçmiş olsun canım kıyafetlerini herşeyini ayrı sıcak su ve sirkeyle yıka
Saol Öyle yapiom cnm kabarma döküntü fln yok sivilce gibi küçük küçükler nokta halinde ilk başta alerji sandım da doktor uyuz dedi sirke ve suyu karıştırdim vücuduna sürdüm dün de doktorun verdiği kremi sürdüm banyo falan yaptrdm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canm rabbim sifa versin inşallah
Amin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
4 yaşındaki oğlum uyuz olmuş ilaç aldık sağlık ocağına götürdüm ama en çabuk nasıl geçer kızlar beyaz sirkeyi deneyeceğim.baska önerisi olan var mı
Canım çok geçmiş olsun biz bursa dayken komşular da vardı tam bir ay maske taktılar bir yere çıkmadılar çamaşır suyu ile resmen evi yıkadılar kıyafet yatak çarşaf herşeyi günlük yıkadılar sürekli ilaçlar ile geçecek inşallah ve çabuk bulaşıcı mümkünse kimse gelmesin size canım çamaşır suyu sirke ve temizlikten başka ne yazık ki önereceğim bir şey yok keşke olsa çok geçmiş olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım
Çarşaf yastık kılıfı giysilerinizi sık sık hepsini en yüksek ayarda yıka ve en yüksek ayarda ütüle sık kullanılan alanları kapı kolu koltuk sandalye vb şeyleri de sirkeli su ile temizle doktorun permetrin krem yazdı mi çok iyi bir krem gerçekten benim kardesimde yakın zamanda geçirdifi için iyi anlıyorum seni inşallah en kısa zamanda geçer sizde kendinize dikkat edin bulaşır kolaylıkla

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Saol Öyle yapiom cnm kabarma döküntü fln yok sivilce gibi küçük küçükler nokta halinde ilk başta alerji sandım da doktor uyuz dedi sirke ve suyu karıştırdim vücuduna sürdüm dün de doktorun verdiği kremi sürdüm banyo falan yaptrdm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin
İyi yaptın canm öylelikle geçer inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.