Sorum var Uzamış sarılık testi Hk...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Uzamış sarılık testi Hk... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,592 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uzamış sarılık testi Hk...
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar aranızda bilenler var Kayra nerdeyse bayadır sarılık yüzünden kontrole geliyor ışık tedavisi alacak kadar değer yüksek değil ama emmesine rağmen sarılık gitmiyordu vücudundan doktor geçen hafta uzamış sarılık testi yaptı ve vücudunda enfeksiyona rastlandı enfeksiyonun neden kaynaklı olduğu henüz bilinmiyor ama dotkor senden geçme ihtimali var dedi🤦🏻‍♀️😔. Bugun yine geldik sarılık 13 çıktı doktor , kafa ultrasonu ,göz muayenesi, kulak testi ki Kayra kulak testşnş geçmişti bunlarw gözükmesi gerekiyor dedi ayriyetten öğlenden sonra enfeksiyon doktoru görecek benim bütün modum yerle bir pldu 😔 ya bir yerinde bir şey cıkarsa korkusu var. Böyle bir şey olupta her şeyi temiz çıkan var mı ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde sarılık birden yükselip birden düşüyor 1 gün çok sarı bir gün normal 🤦🏻‍♀️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar aranızda bilenler var Kayra nerdeyse bayadır sarılık yüzünden kontrole geliyor ışık tedavisi alacak kadar değer yüksek değil ama emmesine rağmen sarılık gitmiyordu vücudundan doktor geçen hafta uzamış sarılık testi yaptı ve vücudunda enfeksiyona rastlandı enfeksiyonun neden kaynaklı olduğu henüz bilinmiyor ama dotkor senden geçme ihtimali var dedi🤦🏻‍♀️😔. Bugun yine geldik sarılık 13 çıktı doktor , kafa ultrasonu ,göz muayenesi, kulak testi ki Kayra kulak testşnş geçmişti bunlarw gözükmesi gerekiyor dedi ayriyetten öğlenden sonra enfeksiyon doktoru görecek benim bütün modum yerle bir pldu 😔 ya bir yerinde bir şey cıkarsa korkusu var. Böyle bir şey olupta her şeyi temiz çıkan var mı ?
Geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin 🤲 Ankaradasın değil mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canım sıcak ortama gelmiyorlar uyutmamaya çalış ayak topuguna vur uyandir sık sık emzirmek gerekiyor
Kuzum Kayra uyumuyor ki zaten yaptıgı tek şey emmek onun dışında uyusa bile 1.5 saat

Çok geçmiş olsun cnm inşallah hiç bir şeyi çıkmaz sonuçlarda
İnşallah kuzum

Canım sıcak ortama gelmiyorlar uyutmamaya çalış ayak topuguna vur uyandir sık sık emzirmek gerekiyor
Sarılık enfeksiyon yüzünden dedi doktor şuan kulağına beynine gözüne bakılacak sarılık zarar veriyor mu vermşhor mu dşye. Enfeksiyon doktoru acaba onun için ilaç verir mi ki

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kuzum Kayra uyumuyor ki zaten yaptıgı tek şey emmek onun dışında uyusa bile 1.5 saat

İnşallah kuzum

Sarılık enfeksiyon yüzünden dedi doktor şuan kulağına beynine gözüne bakılacak sarılık zarar veriyor mu vermşhor mu dşye. Enfeksiyon doktoru acaba onun için ilaç verir mi ki
Kıyamam yaa doktor ne gerekiyorsa yapacaktır kuzum sende strese girmemeye çalış sütün önemli bu süreçte inşaallah herşey temiz çıkar dualarim sizinle🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kıyamam yaa doktor ne gerekiyorsa yapacaktır kuzum sende strese girmemeye çalış sütün önemli bu süreçte inşaallah herşey temiz çıkar dualarim sizinle🤲
İnşallah kuzum rabbimin gücüne gitmesin ama cidden keşke onun yerğne ben rahatsız olsam 😔 ağzı var dili yok yavrumun Allah bşlir enfeksiyon ağrı da yapıyordur onda 🥺

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Birde sarılık birden yükselip birden düşüyor 1 gün çok sarı bir gün normal 🤦🏻‍♀️
Kuzum benim kızımda da sarılın cokdu gecmek bilmiyodu biz hasdanedede yatdık bir 15 gün doktorlar anneden kecdiyi söylediker benim sütümü vermeyi kesdiler 10 gün emzirmedim 🤦mama verdim sonra düzəldi kızım benim kız babasının kanını götürmüş onun icin doktorlar söylediki annenin kanıyla beyin kanı uyumlu diyil onun icin annenin südü beyin sarılıkına iyi gelmiyor onun icin emzirmeme izin vermedi doktor ondan sonra gitdi sarlık bizde İnşaAllah kısa zamanda senin miyinde iyleşir kuzum korkma gic bir sorun cıkmaz

Tüm sayfalar yüklendi.