üzgünün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan üzgünün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,135 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı üzgünün
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedef

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
eşimle kavga ettik hep ailesi yüzünden bir ay önce korana geçirdim 14 gün hastanede yattım hic biri beni aramadı bende onların yüzlerini görmek istemiyorum oda bana kiziyor

eşimle kavga ettik hep ailesi yüzünden bir ay önce korana geçirdim 14 gün hastanede yattım hic biri beni aramadı bende onların yüzlerini görmek istemiyorum oda bana kiziyor
Çok geçmıs olsun canım çok sıkıntı yapma kendine. İnşaallah eşin seni anlar ve arkanda durur bu konuda🤲 aile önemlidir evliliklerde ama senide çok kırmışlar eşinin bunu anlaması lazım

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Bos ver büyüklük sende kalsın canm yeri gelince söylersin bni birgün aramadıniz diye ama eşinin hatri için büyüklük sende kalsın eşin şunun için kızıyodur hani ailesi sana karşı kötü düşünmesin seni kötü bilmesinelr diye emin ol eşin seni iyiliğin için öyle yapıyodur

Nehir

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım rabbim sabir versin gerçekten seni çok iyi anlıyorum çünkü eşim aileside öyle ozellikle annesi kendini uzmeye degmez sen bebegini düşün eşinin seni anlamasi lazim ama zaten bütün erkekler öyle değil mi asla ne hisetigimizi anlamazlar rabbim yardimcin olsun sabrin sonu selamettir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım ne geliyorsa aile yüzünden geliyor zaten bizde aynıyız çok fena kavga ettik kafam çok karışık ne yapacağım bilmiyorum

NsimeÖzlK

Kayıtlı Üye
rank
Canım beni ilgilendiren bi durum olmasa umurumda olmaz inan, çok acayip sinirliyim ayrılma derecesine geldik eşimle Allah sonumuzu hayır etsin
Allah yardımcınız olsun halbuki bu erkekler keşke kendilerinin de Bi ailesi bu yuvası olduğunu anlayıp eşleriyle kavga etmese aileleri için ama nerde ee bosverin kendinizi bebeğinizi düşünün ben öyle yapıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar