üzgünün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan üzgünün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,161 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı üzgünün
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedef

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcınız olsun halbuki bu erkekler keşke kendilerinin de Bi ailesi bu yuvası olduğunu anlayıp eşleriyle kavga etmese aileleri için ama nerde ee bosverin kendinizi bebeğinizi düşünün ben öyle yapıyorum
Amin canım inşallah keşke anlasalar da olmuyor işte çok canım sıkkın ya elinde olmuyor bazen insanın

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Ya boşver aramazlarsa aramaainlar bence sal gitsin yeri gelince coknguzel kullanırsın bu durumu. Hastalık onlari da bulacak sende onları aramazsin o zaman.

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
eşimle kavga ettik hep ailesi yüzünden bir ay önce korana geçirdim 14 gün hastanede yattım hic biri beni aramadı bende onların yüzlerini görmek istemiyorum oda bana kiziyor
Çok zor bir durum canım her ailede oluyor kavga bizde ediyoruz en ufak şeyler birden buyuyo önemli olan senin mutluluğun kimseyi umursama ailesiyle eşini arada bırakma sana birşey dediklerinde direk cevap ver ki bişey diyemesinler aileler karışınca olaylar büyüyor hep ben karıştırıyorum kimseyi huzur geldi gerçekten

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım onları takmam normalde ben eşimle fena bozulduk alıp çocukları gitmemek için zor tutuyorum kendimi kalma konusunda hala daha da emin değilim
Allah sonunuzu hayr etsin inşallah dilerim Allah'tan biran önce sorunlarınız çözülür çocuklarınızla mutlu huzurlu bir şekilde ömür boyu yaşarsınız 🤲

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmıs olsun canım çok sıkıntı yapma kendine. İnşaallah eşin seni anlar ve arkanda durur bu konuda🤲 aile önemlidir evliliklerde ama senide çok kırmışlar eşinin bunu anlaması lazım
beş senedir neler çektirdiler bana saat kaç olursa olsun gece yarısı bile olsa arasalardı gider işlerini Yapardım ama ne zaman basim dara düşse hic biri ortada yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bos ver büyüklük sende kalsın canm yeri gelince söylersin bni birgün aramadıniz diye ama eşinin hatri için büyüklük sende kalsın eşin şunun için kızıyodur hani ailesi sana karşı kötü düşünmesin seni kötü bilmesinelr diye emin ol eşin seni iyiliğin için öyle yapıyodur
canim esim ailesinden çok korkuyor iste bende onlarla konuşmak istemiyorum gidip işlerini yapmak istemiyorum oda bi şekilde beni bastırıp oraya göndermek istiyor hani demesinler sen eşinden korkuyorsun

Bos ver büyüklük sende kalsın canm yeri gelince söylersin bni birgün aramadıniz diye ama eşinin hatri için büyüklük sende kalsın eşin şunun için kızıyodur hani ailesi sana karşı kötü düşünmesin seni kötü bilmesinelr diye emin ol eşin seni iyiliğin için öyle yapıyodur
canim esim ailesinden çok korkuyor iste bende onlarla konuşmak istemiyorum gidip işlerini yapmak istemiyorum oda bi şekilde beni bastırıp oraya göndermek istiyor hani demesinler sen eşinden korkuyorsun
Çok geçmiş olsun canım rabbim sabir versin gerçekten seni çok iyi anlıyorum çünkü eşim aileside öyle ozellikle annesi kendini uzmeye degmez sen bebegini düşün eşinin seni anlamasi lazim ama zaten bütün erkekler öyle değil mi asla ne hisetigimizi anlamazlar rabbim yardimcin olsun sabrin sonu selamettir
sağ ol canim benim rabbim hepimizin yardımcısı olsun anlatacak o kadar şey var ki inanın bitmez

Çok geçmiş olsun canım rabbim sabir versin gerçekten seni çok iyi anlıyorum çünkü eşim aileside öyle ozellikle annesi kendini uzmeye degmez sen bebegini düşün eşinin seni anlamasi lazim ama zaten bütün erkekler öyle değil mi asla ne hisetigimizi anlamazlar rabbim yardimcin olsun sabrin sonu selamettir
sağ ol canim benim rabbim hepimizin yardımcısı olsun anlatacak o kadar şey var ki inanın bitmez

Canım ne geliyorsa aile yüzünden geliyor zaten bizde aynıyız çok fena kavga ettik kafam çok karışık ne yapacağım bilmiyorum
inan eşimde beni o kadar kırıyor ki o an bi tanede kızım var o an her şeyi bırakıp gidesim geliyor 😪😪

inan hep erkeklerin dediğini yapsak hic değişen bir şey olmuyor beş senedir susuyorum sineye cekiyorum bana olan tavırları bir an bile değişmedi allah yuvamıza hursuzluk verinin inşalla kahreder

inan hep erkeklerin dediğini yapsak hic değişen bir şey olmuyor beş senedir susuyorum sineye cekiyorum bana olan tavırları bir an bile değişmedi allah yuvamıza hursuzluk verinin inşalla kahreder
Allah yardımcınız olsun halbuki bu erkekler keşke kendilerinin de Bi ailesi bu yuvası olduğunu anlayıp eşleriyle kavga etmese aileleri için ama nerde ee bosverin kendinizi bebeğinizi düşünün ben öyle yapıyorum
ya işte merve arkadaşın dediği gibi bizi ilgilendiren konu olmasa ne halleri varsa görsünler afedersin gitsin ailesi ağzına s..n ama bizi resmen köle ediyorlar

Son düzenleme:

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
eşimle kavga ettik hep ailesi yüzünden bir ay önce korana geçirdim 14 gün hastanede yattım hic biri beni aramadı bende onların yüzlerini görmek istemiyorum oda bana kiziyor
Geçmiş olsun canım eşinin de seni anlaması gerek büyüklük sende kalsın elbet birgün yüzüne vurursun sende onlar sana nasıl davraniyosa sende onlara öyle davran bende aynısını yapıyorum hiç utanmiyorum çekinmeden lafımı derim babam olsa bile cekinmem gelin olduk diye kendimizi ezdircek değiliz

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım eşinin de seni anlaması gerek büyüklük sende kalsın elbet birgün yüzüne vurursun sende onlar sana nasıl davraniyosa sende onlara öyle davran bende aynısını yapıyorum hiç utanmiyorum çekinmeden lafımı derim babam olsa bile cekinmem gelin olduk diye kendimizi ezdircek değiliz
çekinmeden ziyade eşimden yana şans yok onlar deyince susuyor ben deyince benimle kavga ediyor

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
çekinmeden ziyade eşimden yana şans yok onlar deyince susuyor ben deyince benimle kavga ediyor
Bizimkide öyle biz çok kavga ettik anan baban ölücek sonsuza kadar ben olucam yanında bunu biliyosun demi dedim yatakta hasta olsanda ben olcak yanında anan mezardan gelip sana bakmaz diyorum doğru diyo susuyo sen benim gibi kadını öp başının üstüne koy diyorum anası deyince hiç bişey demez bana gelince demedigi kalmaz Allah ıslah etsin hamileyim diye iyiyiz bana iyi davraniyo inşallah senin eşinde anlar herşeyi

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Hepsi Allah'ından bulsun kız ben 8 aylık hamileyim o pislik kadın (Kaynanam) bana birgün hayırlı olsun gözün aydın bile demedi konuşmaz bile bnle oysa tek geliniyim başka oğlu yok 2. Torununa hamileyim ama sevmiyor beni sevmediğini yüzüme bile söylemiş yani eşim ailesi iicn ölür daha önce 2 kere dava açtım boşanmaya yanaşmadı kaç kez küs gittim adam olur özler düzelir diye ama yok ailem diyor başka birşey demiyor hiç bir şekilde aileisine saygısızlık yapmadım suçum olmadı halde özür diledim elin üstünde tutttum onları ama gene yaranamadım 2 kardeşler bir tane ablası var ama 10 tane gorumceye bedel neymiş gorumcelik yapacakmış başka bacısı yokmus valla bizde kaç kez boşanma eşiğine geldik ama olmadı istersem bu çocuk olmadan bitsin bu evlilik bebekte sürpriz oldu yoksa asla düşünmüyordum onun hayatını mahvetmek istemezdim ana baba sevgisini bir yaşasın tatsin diye katlandim katlanmaz olaydım. Smdi ne kaynanamla ne görümcem ile konuşuruz görüşürüz onlar gelmez ben gitmem sadece eşim gider bir defasinda çocuğumuda gönderdim ama bana karşı kotulemisler di artık gondermiyorum bir kayin babam konuşur benle oda çok iyi değil Allah'ım hayırlısını nasip etsin. Herşeyin ne diyelim yaz yaz bitmez buraya 🥺😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar