Uzun bir aradan sonra ben geldim kızlar 🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Filiz068283 tarafından oluşturulan Uzun bir aradan sonra ben geldim kızlar 🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 666 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Uzun bir aradan sonra ben geldim kızlar 🥰🥰
Konbuyu başlatan Filiz068283
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar doğum yaptım 14 şubat ta telefonum bozuldu yeni telefon aldım çok şükür kızımdan fırsat buldukça giriyorum kızım 10 günlük oldu şükürler olsun sağlığı iyi çok şükür sadecee emme de sıkıntı yaşıyoruz o kadar Rabbım doğum yapacakların yardımcısı olsun inşallah

Sybm

Guest
rank
Merhaba kızlar doğum yaptım 14 şubat ta telefonum bozuldu yeni telefon aldım çok şükür kızımdan fırsat buldukça giriyorum kızım 10 günlük oldu şükürler olsun sağlığı iyi çok şükür sadecee emme de sıkıntı yaşıyoruz o kadar Rabbım doğum yapacakların yardımcısı olsun inşallah
Allahım analı babalı büyütsün inşallah darısı diğer anne adaylarına öp kokla yerimize çok şükür cnm

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Aminn inşallah 🙏 sağlıkla büyüt kızını canim

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Allahım analı babalı büyütsün inşallah darısı diğer anne adaylarına öp kokla yerimize çok şükür cnm
Allah razı olsun sibelim canımsın sende prensesimi kokla benim için 🤗🤗🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah
Allah razı olsun canım benim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminn inşallah 🙏 sağlıkla büyüt kızını canim
Allah razı olsun canım benim 🥰

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Yaa Allah bağışlasın bebisini annesi 😍🧿 emme sikintisinida atlatırsıniz umarım güzelim

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
İnsalah cnm normalde çoğu bebek emmede sikiimti yaşıyor alışma süreci var sanırım ki daha 10 günlük bebişin.. zamanla emme sıkıntısı gider cnm ..
İnşallah canım inşallah iki kızımda mama ile büyüdü bari bu anne sütü alsın dua ediyorum hep Rabbım büyüktür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar