Uzun süredir yoktum kızlar bi bakar msniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Uzun süredir yoktum kızlar bi bakar msniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,422 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uzun süredir yoktum kızlar bi bakar msniz
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Slm kızlar nasılsıniz iyisiniz inş doğumdan sonra pek giremedim canlar bebisim le ilgilendim erken dogum olduğu için sürekli emzirdim baktım pek girmeye fırsatım olmadı bebeğim sarilik olmadı şükür annisler kuveze de alınmadı fakat rengi sarı dedi sağlık ocağında ki ebe sarilik testi yaptı sonuçlar 8 çıktı birsey yok dedi 8 sizce sarilik mi değil mi ya bilemedim çocuk doktoruna goturmeli mym 8 sarilik mi kızlar😔
Kuzum ebe iyi dedi ise iyidir inşallah
Sen nasılsın nasıl gidiyor

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar nasılsıniz iyisiniz inş doğumdan sonra pek giremedim canlar bebisim le ilgilendim erken dogum olduğu için sürekli emzirdim baktım pek girmeye fırsatım olmadı bebeğim sarilik olmadı şükür annisler kuveze de alınmadı fakat rengi sarı dedi sağlık ocağında ki ebe sarilik testi yaptı sonuçlar 8 çıktı birsey yok dedi 8 sizce sarilik mi değil mi ya bilemedim çocuk doktoruna goturmeli mym 8 sarilik mi kızlar😔
Ben değil doye biliyorum 14 üzeri alınıyor olmalı gerek görse hemşirece git derdi

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Dogum yaptinmi cnm sen saglikla büyutursun insallah bebişini

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Sagl kuzum sağlık ocağındaki doktor gerek yok iyi dedi ama kafam karıştı geç kalmakta istemiyorum aslında 12 sinde tekrar gidecez ztn cnm olmazsa o zmn bi göstereyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür kuzum ağrım sızım kalmadı çok iyiyim bebisle ilgileniyorum aynen sürekli emziriyorum cnm değerlerin kaç olması gerekiyor ki anlayamıyorum götürmem de de deldiler hep bebisimin elini ya daha götürmek te istemiyorum aslında kuzum
Cok şükür kuzum hep iyi olasın inşaallah 🙏 kuzum ben bildiyeme göre 10 altında olanda hafif sarılın sayılıyor 5 beşin altında olduğunda sarılık sayılmıyor qaliba birdahakı gitdiyinde doktora da sorarsın kuzum normal değer kaç olmalı her doktor farklı söylüyor yüzüne bakığında da anlarsın kuzum farkı

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Eğer yenidoğan 15 günlük ise yenidoğan sarılığı 15 günden fazla ise uzamış sarılık canım sen yinede her ihtiaöle karşı 4 günde bir kan verdir ama benim doktorum 10 altına düşerse artık sıkıntı olmuyor demişti o yüzden korkma ama 10 ve 10 un üstü olursa uzamış sarılık teşhisi konur yüzde doksan kan uyuşmazlığı yüzünden olabilir ve hemen tedavi olursa direk normale döner . Taöma sen şimdi 2 3 gün boyunca hep göz aklarını takip et her zöaan li gibi mi duruyor yoksa sararıyor mu diye bal
Sagl cnm benim cok tsk ederim💖💖

Kuzum ebe iyi dedi ise iyidir inşallah
Sen nasılsın nasıl gidiyor
Şükür diyelim kuzum baş ağrısından başka sıkıntım yok ya cnn ağrıdan duramıyorum niyeyse sen nasılsın

Dogum yaptinmi cnm sen saglikla büyutursun insallah bebişini
Sagl kuzum benim inş 💖

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sagl cnm benim cok tsk ederim💖💖

Şükür diyelim kuzum baş ağrısından başka sıkıntım yok ya cnn ağrıdan duramıyorum niyeyse sen nasılsın

Sagl kuzum benim inş 💖
Ricw ederim balım nasıl bebeiş şimdi iyi mi

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ricw ederim balım nasıl bebeiş şimdi iyi mi
Şükür kuzum iyi bebisim de ben rahatsızim ya bu sıra baş ağrılarım hiç geçmedi kuzum ya sol kolum flan da ağrı yapıyor yine kalbime bıçak saplanıyor gibi yine aynıyım ya soğuk soguk terliyorum da nohusalik mi ne acaba bilmiyorum ki cnn

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şükür kuzum iyi bebisim de ben rahatsızim ya bu sıra baş ağrılarım hiç geçmedi kuzum ya sol kolum flan da ağrı yapıyor yine kalbime bıçak saplanıyor gibi yine aynıyım ya soğuk soguk terliyorum da nohusalik mi ne acaba bilmiyorum ki cnn
Olabilir kuzum ama ihmal etme kötü ise. Bir gözük

Tüm sayfalar yüklendi.