Sorum var Vajina agrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merveozer tarafından oluşturulan Vajina agrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 769 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajina agrısı
Konbuyu başlatan Merveozer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Aylanin_annisi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim 33 hafta gebeyim ama vajinamda öylə ağrı hiss ediyorumki baskili ağrı canım acitiyor oturamiyorum ozur diləyərək soyluyorum yanı cisimi bilə yapamiyorum sanki comeldikce bənddən birşey cikicakmis gibi hiss ediyordum o alt müayinədənde çok korkuyorum 2 ci gebeligim 1 ci kizim da canımı okudular

alya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın 36+2 olduk ama her hareket ettikçe rahimde agrı oluyor sizde bu durumu yaşadınız mı
Bence normal canım bizdede öyle oliyo son ayda özellikle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum benim 33 hafta gebeyim ama vajinamda öylə ağrı hiss ediyorumki baskili ağrı canım acitiyor oturamiyorum ozur diləyərək soyluyorum yanı cisimi bilə yapamiyorum sanki comeldikce bənddən birşey cikicakmis gibi hiss ediyordum o alt müayinədənde çok korkuyorum 2 ci gebeligim 1 ci kizim da canımı okudular
Canım ya öyle oliyo ya 🙄 bende lavabo konusunda çok sıkıntı yaşıyorum oturamuyorum.sanki bebek her an çıkacakmış gibi oliyo.Allah yardımcımız olsun inşallah ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.